کد خبر:105624
پ
کنسانتره زغال سنگ
گزارش 8 ماهه سال 97 اعلام شد

افزایش ۷ درصدی تولید کنسانتره زغال سنگ ایمیدرو

افزایش ۷ درصدی تولید کنسانتره زغال سنگ شرکت‌های طبس و البرز مرکزی وابسته به ایمیدرو در ۸ ماهه سال ۹۷ اعلام شد.

افزایش ۷ درصدی تولید کنسانتره زغال سنگ شرکت‌های طبس و البرز مرکزی وابسته به ایمیدرو در ۸ ماهه سال ۹۷ اعلام شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شرکت های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی از ابتدای فروردین تا پایان آبان، ۴۵۹ هزار و ۳۱۶ تن کنسانتره زغال سنگ تولید کردند.

اما رقم تولید مدت مشابه سال گذشته، ۴۲۹ هزار و ۸۲۳ تن بود که از این میزان تولید کنسانتره زغال سنگ، ۳۹۹ هزار و ۴۷۵ تن توسط «شرکت زغال سنگ طبس» و ۵۹ هزار و ۸۴۱ تن از سوی «شرکت زغال سنگ البرز مرکزی» تولید شد.

 

*** گزارش ۸ ماهه کنسانتره زغال سنگ در سال ۹۷ 

 

همچنین شرکت های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی طی ۸ ماهه امسال، یک میلیون و ۱۴۲ هزار و ۳۱۲ تن زغال سنگ استخراج کردند که نسبت به رقم استخراج مدت مشابه سال گذشته (یک میلیون و ۱۶ هزار و ۶۲۰ تن)، ۱۲ درصد رشد نشان می‌دهد. در این میان، شرکت طبس یک میلیون و ۳۵ هزار و ۳۲۹ تن و شرکت البرز مرکزی ۱۰۶ هزار و ۹۸۳ تن ماده معدنی استخراج کرد.

 

*** میزان ارسال کنسانتره زغال سنگ شرکت‌های طبس و البرز

 

میزان ارسال کنسانتره زغال سنگ این شرکت ها به مشتریان طی مدت یاد شده نیز با ۱۱ درصد رشد، از ۴۴۷ هزار و ۱۵۴ تن مدت مشابه سال قبل به ۴۹۵ هزار و ۴۷۹ تن در ۸ ماهه سال ۹۷ رسید، میزان ارسال کنسانتره شرکت‌های طبس و البرز مرکزی به ترتیب ۴۲۱ هزار و ۷۴۹ تن و ۷۳ هزار و ۷۳۰ تن بود.

به گزارش خبرگزاری صنایع، شرکت‌های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی طی ماه آبان ۲۸ هزار و ۲۱ تن کنسانتره زغال سنگ «تولید»، ۱۱۳ هزار و ۷۴ تن ماده معدنی «استخراج» و ۶۰ هزار و ۲۵۱ تن کنسانتره «ارسال» کردند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع