اخبار برگزیده

کد خبر:105828
پ
سمنان

پرداخت ۲هزار میلیارد ریال تسهیلات به صنایع استان سمنان

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت حدود ۲هزار میلیارد ریال تسهیلات به ۲۲ واحد صنعتی استان سمنان خبر داد.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت ۲هزار میلیارد ریال تسهیلات به ۲۲ واحد صنعتی استان سمنان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، بهروز اسودی با بیان این خبر گفت: در قالب بسته‌های حمایتی و تامین مالی بنگاه‎های تولیدی استان و با آغاز پرداخت تسهیلات رونق تولید سال ۹۷ ، بیش از ۲۲۰۰میلیارد ریال تسهیلات به ۵۰ واحدهای تولیدی متقاضی پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: از مجموع پرداخت تسهیلات به ۵۰واحد تولیدی استان سهم صنعت ۲۲ واحد به ارزش ۲هزار میلیارد ریال و سهم کشاورزی ۲۸ واحد به ارزش دویست میلیارد ریال می‌باشد.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تا کنون ۶۳۷ واحد تولیدی استان متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب شده‌اند که پرونده بیش از ۳۵۰ واحد تولیدی جهت دریافت تسهیلات به ارزش حدود ۹هزار میلیارد ریال به بانک‌های عامل استان معرفی شده است.

وی تصریح کرد: در چهاردهمین جلسه کمیته تامین مالی بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط ، درخواست هجده واحد متقاضی تسهیلات در سال‌جاری با حضور نمایندگان بانک‌های عامل و واحدهای تولیدی متقاضی بررسی و جهت تصمیم‌گیری نهایی و معرفی به بانک‌های عامل به دبیرخانه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ارجاع شد.

بهروز اسودی خاطرنشان کرد: در این جلسه که با حضور نمایندگان بانک‎های عامل و مدیران واحدهای صنعتی در محل سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان برگزار گردید هریک از نمایندگان واحدهای تولیدی به بیان مشکلات خود پرداخته و پس از بحث و بررسی ، مصوبات جلسه جهت طرح در کارگروه اصلی ستاد تسهیل جمع‌بندی شد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع