کد خبر:105421
پ
دیدار اعضای اتاق اصناف با قبادی

دیدار اعضای منتخب اتاق اصناف ایران با معاون وزیر صنعت

رئیس­ مرکز اصناف و بازرگانان در دیدار اعضای اتاق اصناف با معاون وزیر صنعت، از صدور اعتبارنامه اعضای جدید هیئت­ رئیسه خبر داد. ­

رئیس­ مرکز اصناف و بازرگانان در دیدار اعضای اتاق اصناف با معاون وزیر صنعت، از صدور اعتبارنامه اعضای جدید هیئت­ رئیس­ه خبر داد. ­

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس­ مرکز اصناف و بازرگانان در دیدار اعضای ​منتخب اتاق اصناف ایران با معاون وزیر صنعت با اعلام خبر صدور اعتبارنامه اعضای جدید هیئت­ رئیسه گفت:

با صدور اعتبارنامه‌ها­ دوره هفتم هیئت رئیسه ­اتاق اصناف ایران رسما فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

وی ­افزود: در بین شش نفر اعضای منتخب این دوره، سه نفر از دوره گذشته، سه نفر منتخب جدید و یک نفر نماینده وزیر صمت است.

 

 

***  هیئت رئیسه­ ترکیبی از باتجربه‌ها و جوانان

 

 

احمدی­ ضمن اشاره به دیدار اعضای ​منتخب اتاق اصناف ایران با معاون وزیر صنعت با ابراز رضایت از برگزاری انتخابات گفت:

از نظر تحصیلات، پنج نفر از اعضای هیئت­­ رئیسه­ دارای مدرک فوق لیسانس، یک نفر لیسانس و یک نفر دانشجوست.

وی­ با اشاره به اینکه هیئت رئیسه­ این دوره ترکیبی از باتجربه‌ها و جوانان است، ادامه داد: میانگین سنی اعضای هیئت رئیسه­­ ۵۲ سال است.

 

 

*** هیچ شکایتی از روند برگزاری انتخابات واصل نشد

 

 

رئیس­ مرکز اصناف و بازرگانان­ افزود:­­ منتخبان اتاق اصناف ایران دیداری با معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صمت داشتند و در این دیدار اولویت‌های کاری در دوره چهار ساله پیش رو مورد بررسی قرار گرفت، به گفته احمدی در این دوره از انتخابات هیئت رئیسه­ همه­­ واجدین شرایط حضور داشتند و هیچ شکایتی نیز از روند برگزاری انتخابات واصل نشد که همین اتفاق پشتوانه محکمی برای منتخبان محسوب خواهد شد.

 

 

*** تعیین سمت اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف 

 

 

جلسه تعیین سمت اعضای هیئت رئیسه هفتمین دوره اتاق اصناف ایران در محل دبیر خانه هیئت عالی نظارت تشکیل و پس از انتخابات داخلی، سمت هر یک از اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران تعیین شد. 

بر این اساس سعید ممبینی به عنوان رئیس، جلال الدین شکریه به عنوان نایب رئیس اول، مجتبی صفایی به عنوان نائب رئیس دوم و محمود بنانژاد به عنوان خزانه دار انتخاب شدند. حسین طاهر محمدی به عنوان دبیر و رسول جهانگیری نیز به عنوان عضو هیئت رئیسه و ابراهیم درستی عضو و نماینده وزیر در هیئت رئیسه هستند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس­ مرکز اصناف و بازرگانان با اشاره به شرایط کشور، نقش اصناف تولیدی و توزیعی را برای عبور از شرایط پیش روی تحریم بسیار مهم خواند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع