کد خبر:105266
پ
وزیر صنعت در مراسم همایش روسای سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌ها
وزیر صنعت، معدن و تجارت:

داماد رئیس‌جمهور بودن فاکتور انتخاب معاون وزیر صنعت نبوده است

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر این‌که نسبت داشتن با یک شخصیت مهم جرم نیست، انتخاب داماد رئیس‌جمهور را بر اساس شایسته سالاری اعلام کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر این‌که نسبت داشتن با یک شخصیت مهم جرم نیست، انتخاب داماد رئیس‌جمهور را بر اساس شایسته سالاری اعلام کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت، معدن و تجارت با تایید خبر انتصاب داماد رئیس‌جمهور به عنوان معاون خود گفت:

انتصاب وی به سمت معاونت وزیر اصلا ربطی به داماد رئیس‌جمهور بودن یا نبودن این فرد ندارد.

 

*** داماد رئیس‌جمهور ، یک نیروی جوان و نخبه

 

 رضا رحمانی افزود: همیشه ایراد گرفته می‌شود که چرا از جوانان استفاده نمی‌شود؛ اما داماد رئیس‌جمهور ، یک نیروی جوان و نخبه است.

 

*** سوابق داماد رئیس‌جمهور

 

وی درباره سابقه اجرایی داماد رئیس‎جمهور گفت: وی در حوزه معاونت فناوری رئیس‌جمهور سِمَت داشته و رئیس ستاد توسعه‌ای بوده است و از آنجا به وزارت صمت آمده است؛ ضمن آنکه لیسانس زمین شناسی دارد، فوق لیسانس او مرتبط است و دکترای زمین شناسی هم دارد.

رحمانی بیان کرد: آنها که درباره انتصاب داماد رئیس‎جمهور تردید داشتند، وقتی سوابق او را دیدند به ما تبریک گفتند؛ قطعا اگر هر کسی سوابق او را ببیند، آن را تایید می‌کند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بدون تردید این فرد از نظر شایستگی‌ها، صلاحیت‌های فردی، کارآمدی، مدارک تحصیلی و انگیزه روزمه‌ای قوی دارد و هیچ بحث دیگری جز این محورها در میان نبوده است.

وی تاکید کرد: این فرد فارغ از اینکه داماد رئیس‌جمهور روحانی باشد یا نباشد انتخاب شده است.

 

*** نسبت داشتن با یک شخصیت مهم جرم نیست

 

این عضو هیات دولت اعلام کرد: نسبت داشتن با یک شخصیت مهم جرم نیست و البته فاکتوری برای انتصاب او نیز نبوده است.

اواخر هفته گذشته خبری مبنی بر انتصاب کامبیز مهدی‌زاده، داماد رئیس‌جمهور ، برای پست معاون وزیر و رئیس سازمان زمین‌شناسی مطرح شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، پس از انتشار خبر این انتصاب، بسیاری از محافل رسانه‌ای عنوان کردند که حسن روحانی وزیر صنعت را توبیخ کرده است ولی خبرهای بعدی نشان داد توبیخی در کار نبوده است. دیروز هم برخی اخبار غیررسمی حکایت از لغو این انتصاب داشت. 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع