کد خبر:105241
پ
دولت الکترونیک

سامانه دولت الکترونیک سازمان توسعه تجارت ایران رونمایی خواهد شد

مشاور توسعه دولت الکترونیک سازمان توسعه تجارت ایران از رونمایی سامانه یکپارچه اطلاع رسانی و خدمات رسانی الکترونیک توسعه تجارت خبر داد. 

مشاور توسعه دولت الکترونیک سازمان توسعه تجارت ایران از رونمایی سامانه یکپارچه اطلاع رسانی و خدمات رسانی الکترونیک توسعه تجارت خبر داد. 

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مشاور توسعه دولت الکترونیک سازمان توسعه تجارت ایران در حاشیه سومین جلسه کمیته استقرار دولت الکترونیک اظهار داشت: پس از بررسی چارچوب خدمات الکترونیک و طراحی سامانه با بهره گیری از نظرات کارشناسان زبده و متخصص سازمان به عنوان اعضای کمیته، میز خدمات الکترونیک به زودی تکمیل و رونمایی خواهد شد.

 

*** اهداف دولت الکترونیک سازمان توسعه تجارت ایران

 

مشاور توسعه دولت الکترونیک سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به اهمیت استفاده از فناوری اطلاعات و داده‌های منابع مختلف افزود: از اهداف دولت الکترونیک ساده کردن امور برای شهروندان، صرفه جویی در زمان و شفاف بودن عملکرد و اجرای عدالت اجتماعی است، به همین منظور سامانه میز الکترونیک خدمات سازمان توسعه تجارت ایران به گونه ای طراحی شده که به بهترین نحو، مناسبترین و سریع ترین شیوه و بالاترین کیفیت پاسخگوی نیاز مخاطبان خود باشد.

 

*** عمده ترین مزایای میز خدمات الکترونیک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مشاور توسعه دولت الکترونیک سازمان توسعه تجارت ایران افزود، افزایش توان دسترسی به خدمات و ارتقای بهره وری را از عمده ترین مزایای میز خدمات الکترونیک توصیف کرد و گفت: بخش‌هایی همچون هیات‌های تجاری، مشوق‌های صادراتی، رایزنان بازرگانی، میزهای کشوری و میزهای کالا و خدمات، تعلیم تجار، برندهای برتر ایران، روز ملی صادرات و دیگر بخش‌های سازمان در این سامانه پیش بینی شده که با تکمیل و به روز رسانی محتوای آن، خدمت رسانی به مردم، فعالان اقتصادی و تجار از طریق این سامانه آغاز خواهد شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + یازده =

کلید مقابل را فعال کنید