اخبار برگزیده

کد خبر:104910
پ
بازگشت به چرخه تولید
رئیس سازمان صنعت استان گلستان تاکید کرد

تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان

در راستای تسهیل و رفع موانع تولید ، ۲۳ واحد صنعتی در استان گلستان به چرخه تولید و اشتغالزایی وارد شدند.

در راستای تسهیل و رفع موانع تولید ، ۲۳ واحد صنعتی در استان گلستان به چرخه تولید و اشتغالزایی وارد شدند.

 

*** یکصد و بیست و چهارمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان در یکصد و بیست و چهارمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان که با حضور استاندار گلستان در محل سالن جلسات استانداری گلستان برگزارشد، گفت:

از ابتدای سالجاری تاکنون درخواست ۲۹۷ واحد و طرح تولیدی جهت دریافت ۱۲۱۹ میلیارد تومان تسهیلات از محل طرح رونق تولید پس از تصویب در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به بانک‌های عامل ارجاع شد، که تا کنون ۱۰۶ واحد و طرح موفق به اخذ ۳۶۱ میلیارد تومان تسهیلات از این محل شده اند.

 

*** جایگاه دوم استان گلستان در پرداخت تسهیلات رونق تولید کشور 

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با اشاره به تسهیل و رفع موانع تولید افزود:

در پرداخت تسهیلات رونق تولید در سالجاری، استان گلستان پس از استان البرز در جایگاه دوم کشور قرار دارد که نشان از توجه ویژه مسئولین استان به رونق تولید دارد.

به گفته قوانلو، همچنین از محل طرح نوسازی و بازسازی، بانک‌های گلستان تا کنون به ۲۷ واحد تولیدی استان حدود ۶۴ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

 

*** واحدهای صنعتی احیاء شده استان گلستان 

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در خصوص واحدهای صنعتی احیاء شده استان اظهارداشت:

با تلاش‌های صورت گرفته و تزریق نقدینگی به واحدهای تولیدی استان از محل طرح رونق تولید، طی سال گذشته و سالجاری در مجموع ۴۲ واحد صنعتی از رکود خارج و تولید خود را مجددا آغاز نمودند و سبب اشتغال به کار ۶۹۳ نفر در استان شدند.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان با اشاره به تسهیل و رفع موانع تولید خاطرنشان کرد:

طرح رونق تولید یکی از موفق‌ترین طرح‌های دولت است که از زمان آغاز آن موجبات رونق تولید و اشتغال در واحدهای تولیدی کشور و به تبع آن استان را فراهم کرده و لذا ضمن تقدیر از تمامی مسئولین استان بویژه مدیران بانک‌ها، از بانک‌ها تقاضا داریم که با توجه به تعداد بالای متقاضیان معرفی شده به آنها جهت اخذ تسهیلات رونق تولید، به روند پرداخت تسهیلات سرعت بخشند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع