اخبار برگزیده

کد خبر:104706
پ
vazirsanat
با حضور وزیر صنعت،معدن و تجارت انجام شد؛

افتتاح کارخانه ذوب نورد تبریز «توانا رام»

افتتاح کارخانه ذوب نورد تبریز «توانا رام» با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد.

افتتاح کارخانه ذوب نورد تبریز «توانا رام» با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت ، معدن و تجارت در مراسم افتتاح کارخانه ذوب نورد تبریز «توانا رام» اظهار داشت:

امروز ظرفیت خوبی از جلسات سران قوا در اختیار ما هست که می توانند قوانین مخل تولید را در جهت تسهیل گری و حمایت از تولید داخلی اصلاح کنند.

وزیر صنعت ، معدن و تجارت در مراسم افتتاح کارخانه ذوب نورد تبریز گفت:

قانون، مصوبه و بخشنامه برای حمایت از تولید کم نداریم و مهمترین استناد ما برای حفظ و حمایت از تولید داخلی، فرمایشات مقام معظم رهبری است.

رضا رحمانی در مراسم افتتاح کارخانه ذوب نورد تبریز افزود: هیچ محدودیتی برای حمایت از کالاهای ساخت داخل نداریم و هر کجا قوانین و مقرراتی تسهیل گر و متناسب با شرایط روز کشور نیست دولت برای رفع آنها اعلام آمادگی کرده است.

 

*** درخواست وزیر صنعت ، معدن و تجارت از مسئولین در مراسم افتتاح کارخانه ذوب نورد تبریز

 

وزیر صنعت ، معدن و تجارت در مراسم افتتاح کارخانه ذوب نورد تبریز با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های بلا استفاده و حفظ و باز فعال سازی واحدهای تولیدی اضافه کرد:

این درخواست ماست از همه مسئولین که به عنوان نصب العین خود قرار دهند و دستورالعمل شرعی و اداری است که هرکجا تولید هست، برای حفظ تنظیم بازار و برای دسترسی آسان مردم و با قیمت مناسب به کالاهای با کیفیت، تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری صنایع، در مراسم افتتاح کارخانه ذوب نورد تبریز «توانا رام» فاز اول کارخانه امروز ۱۷ اذر ۱۳۹۷ با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری رسید.

کارخانه ذوب نورد تبریز با ظرفیت سالانه تولید ۲۴۰ هزار تن شمش فولادی ساختمانی در فاز اول با سرمایه گذاری ارزی ۱٫۵ میلیون دلار و سرمایه گذاری ریالی ۲۴۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

این کارخانه در همین فاز اشتغال زایی مستقیم ۷۰ نفر و غیر مستقیم ۱۰۰ نفر را در پی دارد.

پیش بینی می‌شود بعد از افتتاح فاز چهارم این واحد تولیدی سالانه ۴۰۰ هزارتن محصولات نوردی و ۲۸۰ هزار تن شمش فولادی تولید کند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع