اخبار برگزیده

کد خبر:104651
پ
رحمانی
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

وزیر صنعت در بازدید از ششمین نمایشگاه پوشاک و بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی

وزیر صنعت در بازدید از ششمین نمایشگاه پوشاک و بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی از تامین مواد اولیه صنعت پوشاک و نساجی بعنوان دستورکار وزارت صمت خبر داد.

وزیر صنعت در بازدید از ششمین نمایشگاه پوشاک و بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی از تامین مواد اولیه صنعت پوشاک و نساجی بعنوان دستورکار وزارت صمت خبر داد.

 

*** نمایشگاه پوشاک و نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت، معدن و تجارت‌ در جریان بازدید از نمایشگاه پوشاک با بیان اینکه تامین مواد اولیه پوشاک و صنعت نساجی در اولویت و دستور کار وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار دارد، اعلام کرد:

‌وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور جلوگیری از کمبود مواد اولیه صنعت پوشاک و نساجی جلسه‌ای را در وزارتخانه برگزار و تامین مواد اولیه پوشاک و صنعت نساجی را در دستور کار خود قرار داده است.

 

*** تامین مواد اولیه صنعت پوشاک و نساجی

 

رحمانی افزود: برای تامین مواد اولیه صنعت پوشاک و نساجی در صورت وجود ظرفیت‌های موجود در کشور بخشی از مواد اولیه با تولیدات داخلی در حال تامین است و در صورت کمبود، بخشی دیگر با لحاظ اولویت از طریق واردات با تخصیص ارز مبادلاتی تامین خواهد شد.

 

*** افزایش صادرات الیاف طبیعی و مصنوعی

 

وزیر صمت در ادامه اظهار داشت: طبق آمارهای موجود، صادرات الیاف طبیعی و مصنوعی نسبت به زمان مشابه پارسال افزایش داشته است.

این امر نشان می‌دهد که واحدهای تولیدکننده نخ و پارچه کشور با ظرفیت بیشتری کار می‌کنند و اگر در بازار داخلی دچار کمبودی باشیم، وزارت صمت با ارائه تدابیر لازم، کمبودها را جبران خواهد کرد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صنایع، رضا رحمانی در بازدید از نمایشگاه پوشاک، با مسئولان، غرفه‌داران و فعالان این صنعت، گفتگو و راهکارهایی را برای برگزاری هرچه‌بهتر این نمایشگاه ارائه کرد.

 

*** زمان و مکان ششمین نمایشگاه پوشاک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ششمین نمایشگاه پوشاک و بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنعت نساجی از روز یکشنبه ۱۱ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران درحال برگزاری است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع