کد خبر:104173
پ
محسن صالحی نیا
با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

محسن صالحی‌نیا مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی، محسن صالحی‌نیا را به سمت معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منصوب کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی، محسن صالحی‌نیا را به سمت معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منصوب کرد.

 

*** انتصاب مهندس محسن صالحی‌نیا به سمت مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،  وزیر صنعت، معدن و تجارت در این حکم به صالحی‌نیا ماموریت داده است با بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود و ایجاد زیرساخت‌های لازم نسبت به جلب مشارکت بخش خصوصی و حمایت از سرمایه‌گذاران به منظور تکمیل طرح‌های نیمه تمام و راه‌اندازی مجدد ظرفیت‌های تولیدی غیرفعال و توسعه صنایع کوچک و متوسط بر مبنای آمایش سرزمینی اقدام نماید.

 

 

*** حکم مهندس محسن صالحی‌نیا

 

 

در حکم محسن صالحی‌نیا آمده است:

 

جناب آقای محسن صالحی‌نیا

 

امید است تا با توکل بر خداوند متعال و در راستای حفظ و اعتلای ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت محترم تدبیر و امید با بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود و ایجاد زیر ساخت‌های لازم نسبت به جلب مشارکت بخش خصوصی و حمایت از سرمایه‌گذاران به منظور تکمیل طرح‌های نیمه تمام و راه اندازی مجدد ظرفیت‌های تولیدی غیر فعال و توسعه صنایع کوچک و متوسط بر مبنای آمایش سرزمینی اقدام نمایید.

در بخش دیگری از حکم رحمانی آمده است: همفکری و هماهنگی با تشکل‌های بخش خصوصی، رشد سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی به ویژه مناطق کم برخوردار، تقویت صنایع صادرات‌گرا، ارتقای همکاری با مراکز علمی و پژوهشی،‌ انجام مکان‌یابی صحیح در احداث شهرک‌های جدید صنعتی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های بلااستفاده تولید در سطح کشور مورد انتظار است.

 

*** اشراف و تسلط مهندس صالحی‌نیا بر مسائل حوزه صنایع کوچک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، انتخاب مهندس محسن صالحی‌نیا به سمت معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران نشان می‌دهد دکتر رحمانی از یک تیم کارشناسی بایسته و شایسته در طراحی و ترسیم برنامه‌ها و انتخاب‌ها و انتصاب‌های خود استفاده می‌نماید، زیرا کارنامه کاری صالحی‌نیا نشان می‌دهد بر مسائل این حوزه اشراف و تسلط قابل قبولی دارد.

حضور محسن صالحی‌نیا به عنوان معاون امور صنایع وزارت صمت در سال‌های گذشته و سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را می‌توان گواهی بر این ادعا دانست.

خبرگزاری صنایع به عنوان مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران برای مقام عالی وزارت و مهندس صالحی‌نیا به عنوان مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، آرزوی توفیقات روزافزون دارد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع