کد خبر:104161
پ
گیلان

کارگاه آموزشی اصول و مبانی دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ

کارگاه آموزشی-تخصصی “اصول و مبانی دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ” در گیلان برگزار می‌گردد.

کارگاه آموزشی-تخصصی “اصول و مبانی دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ” در گیلان برگزار می‌گردد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، مرکز آموزش بازرگانی کارگاه آموزشی «اصول و مبانی دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ » با همکاری سازمان صنعت ،معدن و تجارت و شرکت شهرک‌های صنعتی استان در جهت رسالت‌های توسعه بازار واحدهای تولیدی و تجاری برگزار می‌گردد.

رئیس مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان عنوان کرد: در راستای ارتقا سطح مهارت در انجام فعالیت‌های اقتصادی در بستر فضای مجازی؛ کارگاه آموزشی-تخصصی “اصول و مبانی دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ” در سالن شهید انصاری واقع در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان برگزار می‌‌گردد .

دکتر روهام قلیچی فراگیری این سبک فعالیت اقتصادی را در شرایط اقتصادی کنونی را همگامی با مقیاس‌های جهانی دانست و اضافه کرد:

ارتقاء سطح دانش، مهارت، خلاقیت و نوآوری در شیوه‌های فروش در میان فعالان اقتصادی، افزایش فروش محصولات با توجه به استراتژی‌های طراحی و توسعه وب سایت موثر برای کسب و کار، شناخت کانال‌های مناسب برای جذب
مخاطب و راهکارهای جذب مشتریان بالقوه ،از جمله اهداف این دوره آموزشی می‌باشد.

دبیر اجرایی این کارگاه از اهمیت برندینگ در دستیاب به بازارهای هدف سخن گفت وتاکید کرد:

یک برند می‌تواند تصمیم‌گیری را با معرفی امکانات و ویژگی‌های محصول خود برای مشتری راحت‌تر نماید. ایجاد یک برند معتبر، وظیفه مدیران یک سازمان اقتصادی است.شما با کمک یک برند می‌توانید به راحتی با ذهن مشتریان خود رابطه برقرار کرده و به سرعت آن‌ها را مجاب به خرید نمایید.

قلیچی از ایجاد برندینگ، بعنوان یک بازاریابی قدرتمند در رأس همه بازاریابی‌ها یاد کرد و اظهار داشت: فراگیری فنون ایجاد برند و برندینگ، قطعا باعث تحول و شگفتی در رونق اقتصادی، شرکت‌های تولیدی و تجاری خواهد شد.

گفتنی است این کارگاه در تاریخ پانزدهم آذر سال جاری با حضور فعالان و علاقمندان و دانشجویان عرصه اقتصادی کاملا کاربردی و عملیاتی برگزار می‌گردد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع