کد خبر:104008
پ
اسحاق جهانگیری
از سوی رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی؛

بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد

معاون اول رئیس‌جمهور بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی مصوبه جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مورخ ۹۷/۳/۲۸ را جهت اجرا به همه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.

معاون اول رئیس‌جمهور بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی مصوبه جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مورخ ۹۷/۳/۲۸ را جهت اجرا به همه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون اول رئیس‌جمهور در این ابلاغیه از وزارت صنعت، معدن و تجارت خواسته است جداول اهداف صادراتی بر اساس کشورهای هدف (متناسب با شرایط جدید سال ۱۳۹۷) را ظرف مدت ده روز از تاریخ ابلاغ اعلام و به بسته مزبور الحاق کند.

رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی همچنین وزارت صنعت، معدن و تجارت را موظف کرده است ضمن نظارت بر اجرای مؤثر مفاد این مصوبه، گزارش عملکرد اجرای آن را به صورت ماهانه به دبیرخانه ستاد ارسال نماید.

 

*** متن ابلاغیه بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی 

 

«ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی»، در جلسه مورخ ۹۷/۳/۲۸ (پنجاه و دومین جلسه) به استناد مفاد مصوبه شماره ۸۵۰۰۱/ت ۵۲۴۴۲هـ مورخ ۹۴/۶/۳۱ هیئت وزیران در راستای اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و چارچوب برنامه ملی پیشبرد برون گرایی اقتصاد، به منظور تحقق اهداف توسعه صادرات غیرنفتی سال ۱۳۹۷ « بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی » را که بر اساس مفاد ابلاغیه شماره ۲۹۸۶۸ مورخ ۹۷/۳/۹ تهیه و به تأیید کارگروه منتخب (سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت امور اقتصادی و دارایی) رسیده است مورد تصویب قرار داد.

بدین‌وسیله مصوبه بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی به شرح پیوست که با مهر دبیرخانه ستاد تأیید شده است، جهت اجرا ابلاغ می‌گردد.

 

*** مصوبه بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی ، جایگزین مصوبه شماره ۷۵۱۴۷

 

مصوبه بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی ، جایگزین مصوبه شماره ۷۵۱۴۷ مورخ ۹۶/۶/۲۱ ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی می‌شود.

مقتضی است جداول اهداف صادراتی بر اساس کشورهای هدف (متناسب با شرایط جدید سال ۱۳۹۷) ظرف مدت ده روز از تاریخ ابلاغ، توسط  وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام و به سبته مزبور الحاق گردد.

وزارت صنعت، معدن و تجارت موظف است ضمن نظارت بر اجرای مؤثر مفاد مصوبه بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی ، گزارش عملکرد اجرای آن را به صورت ماهانه به دبیرخانه ستاد ارسال نماید.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، متن کامل مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در خصوص بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی را می‌توانید اینجا مطالعه کنید.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 18 =

کلید مقابل را فعال کنید