اخبار برگزیده

کد خبر:103747
پ
رضا رحمانی
با حکم وزیر صمت صورت گرفت

انتصاب مدیرکل دفتر آمار و فرآوری داده‌های وزارت صنعت

وزیر صنعت در حکمی مدیرکل دفتر آمار و فرآوری داده‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت را منصوب کرد.

وزیر صنعت با صدور حکمی مدیرکل دفتر آمار و فرآوری داده‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت را منصوب کرد.

 

 

*** انتصاب ناهید زندی‌زاده به سمت مدیرکل دفتر آمار و فرآوری داده‌های وزارت صمت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت در راستای انتصاب مدیران کارآمد و توانمند صنعتی و بهره‌مندی از توانمندی و پتانسیل‌های بانوان در دولت تدبیر و امید به عنوان مهم‌ترین برنامه‌های وزارت متبوع با صدور حکمی مدیرکل دفتر آمار و فرآوری داده‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت را منصوب کرد.

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت در این حکم به زندی‌زاده مأموریت داده است تا ضمن رعایت کلیه قوانین و مقررات و با برنامه‌ریزی و طراحی شیوه‌های عملیاتی روزآمد و کارا و بهره‌گیری از دانش، تخصص و مهارت نیروهای انسانی توانمند و ساماندهی امکانات و پتانسیل‌های موجود، در راستای تحقق اهداف وزارت متبوع اقدام نمایید.

 

 

*** حکم ناهید زندی‌زاده

 

 

در حکم ناهید زندی‌زاده آمده است:

 

سرکار خانم ناهید زندی‌زاده

 

با توجه به سوابق، تجارب و شایستگی‌های ارزشمند سرکار عالی به موجب این حکم به سمت «مدیرکل دفتر آمار و فرآوری داده‌ها» وزارت صنعت، معدن و تجارت، منصوب می‌شوید تا ضمن رعایت کلیه قوانین و مقررات و با برنامه‌ریزی و طراحی شیوه‌های عملیاتی روزآمد و کارا و بهره‌گیری از دانش، تخصص و مهارت نیروهای انسانی توانمند و ساماندهی امکانات و پتانسیل‌های موجود، در راستای تحقق اهداف وزارت متبوع اقدام نمایید.

 

 

 

*** اشراف و تسلط ناهید زندی‌زاده بر مسائل دفتر آمار و فرآوری داده‌های وزارت صمت

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، انتخاب ناهید زندی‌زاده به عنوان مدیرکل دفتر آمار و فرآوری داده‌های وزارت صنعت نشان می‌دهد دکتر رحمانی از یک تیم کارشناسی بایسته و شایسته در طراحی و ترسیم برنامه‌ها و انتخاب‌ها و انتصاب‌های خود استفاده می‌نماید، زیرا کارنامه کاری زندی‌زاده نشان می‌دهد بر مسائل این حوزه اشراف و تسلط قابل قبولی دارد.

حضور ناهید زندی‌زاده به عنوان معاون مدیرکل دفتر آمار و فرآوری داده‌ها در سال‌های گذشته را می‌توان گواهی بر این ادعا دانست.

 

خبرگزاری صنایع به عنوان مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران برای مقام عالی وزارت و ناهید زندی‌زاده به عنوان مدیرکل دفتر آمار و فرآوری داده‌های وزارت صنعت، آرزوی توفیقات روزافزون دارد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع