کد خبر:103595
پ
محمدباقر عالی
با حکم سرپرست ایمیدرو؛

عضو جدید هیات مدیره شرکت مس تعیین شد

سرپرست و عضو هیات عامل ایمیدرو در حکمی عضو موظف هیات مدیره شرکت مس ایران را منصوب کرد.

سرپرست و عضو هیات عامل ایمیدرو در حکمی عضو موظف هیات مدیره شرکت مس ایران را منصوب کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سرپرست و عضو هیات عامل ایمیدرو، در حکمی عضو موظف هیات مدیره شرکت صنایع مس ایران را منصوب کرد.

 

بر اساس این حکم دکتر محمدباقرعالی به عنوان نماینده شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان خراسان جنوبی به سمت عضو موظف هیات مدیره شرکت مس منصوب شد.

 

*** متن حکم عضو موظف هیات مدیره شرکت مس

 

در بخشی از حکم ایشان آمده است:

«امید است با اتکال به خداوند در انجام امور محوله و در راستای اهداف سازمان با رعایت اصول قانون‌مداری و توجه به اهداف دولت تدبیر و امید در اعتدال گرایی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.»

عضو جدید هیات مدیره شرکت مس، دانش آموخته اقتصاد و مدیریت استراتژیک (گرایش کسب و کار) است و از سال ۷۵ تاکنون در عرصه مدیریت های اجرایی، مدیریتی، پژوهشی و آموزشی فعالیت داشته است.

عالی در سال‌های ۸۷ و ۸۸ به‌عنوان مدیر نمونه واحد تولیدی – صنعتی در سطح استانی و مدیر استراتژیک نمونه ملی انتخاب شده و همچنین به‌عنوان مدیر نمونه ملی در بخش معدن در سال ۸۸ برگزیده شده است.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، از سوابق مدیریتی و اجرایی عضو جدید هیات مدیره شرکت مس می‌توان به معاون توسعه و اکتشافات شرکت ملی صنایع مس ایران، قائم‌مقام مدیرعامل شرکت گروه توسعه صنایع بهشهر، مدیر اجرایی و نائب رئیس هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان و صوفیان و عضویت در هیئت‌مدیره شرکت‌هایی چون شرکت فولاد و چدن درود و…  اشاره کرد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید