کد خبر:103238
پ
وزیر اقتصاد خبر داد

پرداخت حقوق کارگران نیشکر هفت تپه

وزارت اقتصاد از پرداخت حقوق کارگران نیشکر هفت تپه خبر داد.

وزارت اقتصاد از پرداخت حقوق کارگران نیشکر هفت تپه خبر داد.

 

*** پرداخت حقوق کارگران نیشکر هفت تپه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر اقتصاد امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت با بیان اینکه حقوق کارگران نیشکر هفت تپه پرداخت می‌شود، بیان کرد: با صحبت‌هایی که با مدیر فعلی نیشکر هفت تپه صورت گرفت قرار شد حقوق کارگران را پرداخت کنند.

فرهاد دژپسند درباره حضور مدیران بازنشسته در وزارت امور اقتصادی و دارایی اظهارداشت:­ در این وزارتخانه و شرکت‌های تابع آن و همچنین با بررسی‌هایی که از بانک‌ها داشتیم هیچ مدیر بازنشسته‌ای مستقر نیست.

وی­­ درباره استعفای مسعود نیلی افزود: طراحی سیاست­ اقتصادی در دولت اصلا به فرد متکی نیست این کار جمعی است و با ریاست رئیس جمهور موارد مطرح و تصمیمات اتخاذ می‌شود. در مصوبه شورای عالی اقتصاد تسهیلاتی فراهم شد تا بخش خصوصی آزادتر در بازار ورود پیدا کند.

 

وزیر­امور­اقتصادی­ و دارایی درباره مشکلات کارگران­ نیشکر هفت تپه اذعان داشت: این واگذاری‌ها شرایطی دارد و مشکلات صورت گرفته ربطی به واگذاری ندارد و مسایلی در فرهنگ توسعه و توسعه طرح‌هایی که واگذار شده گاهی موجب مشکلاتی می‌شود. این واگذاری‌ها در فرایند قانونی صورت می‌گیرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر اقتصاد درباره دور زدن تحریم‌ها ­­تصریح کرد: راه‌های جایگزینی طراحی شده و ما متکی به یک راه­ نیستیم راه حل‌های متعددی داریم. وی در پاسخ به حذف یارانه پُردرآمدها نیز گفت: یارانه در قالب بودجه و سیاست‌های سال آینده مورد بحث قرار می‌گیرد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع