کد خبر:103231
پ
باقر نوبخت
معاون رئیس جمهور اعلام کرد

نهایی شدن میزان افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان تا دو هفته آینده

معاون رئیس جمهور از نهایی شدن میزان افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان تا دو هفته آینده خبر داد.

معاون رئیس جمهور از نهایی شدن میزان افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان تا دو هفته آینده خبر داد.

 

*** بررسی افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون رئیس جمهور ظهر امروز (چهارشنبه) و در حاشیه جلسه هیئت دولت اظهار کرد: ما در پیش نویس لایحه بودجه افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان را منظور کرده‌ایم و این موضوع در حال حاضر در دولت در حال بررسی است.

محمدباقر نوبخت افزود: به نظر می‌رسد میزان افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان ظرف یک یا دو هفته آینده نهایی می‌شود و من آن را اعلام می‌کنم.

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره اینکه آیا دولت برنامه ای برای افزایش حقوق کارکنان در سال جاری دارد یا خیر، اظهار داشت: تلاش ما این است تا با بسته‌های حمایتی کاهش قدرت خرید کارکنان و بازنشستگان را جبران کنیم.

نوبخت با بیان اینکه با توجه به ویژگی‌های سال آینده، باید خود را برای گذر از تحریم آماده کنیم، ادامه داد: هم منابع و هم مصارف کشور در سال ۱۳۹۸ متفاوت با سال‌های قبل است و خط هزینه ای را هدف قرار داده‌ایم.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون رئیس جمهور توضیح داد: منابعی که برای بودجه تعریف کرده‌ایم، درباره نفت، مالیات و اوراق مطمئن است هرچند که سال آینده بودجه بیشتر معطوف به بازپرداخت اوراقی است که قبلا از آن استفاده کردیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع