کد خبر:102982
پ
شناور
مدیرعامل‌صندوق توسعه صنایع دریایی:

پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به شناورسازها

مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی از اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به شناورسازها خبرداد.

مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به شناورسازها خبرداد.

 

*** اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به شناورسازها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی ضمن بازدید از کارخانجات سازنده شناورهای صیادی، تفریحی؛ با دغدغه‏‌های این قشر بیش از پیش آشنا شد و از اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به شناورسازها خبر داد.

عبدالمجید رضوانی پس از بازدید از شرکت‌های شناور سازی «دریا» و «خزر» عنوان کرد: با توجه به قرار گرفتن در این برهه خاص از زمان و نیاز به حضور فعال‏‌تر در عرصه‌های تولید؛ بر مسئولیت‌های صندوق توسعه صنایع دریایی در راستای حمایت همه‏ جانبه از صنایع دریایی کشور افزوده شده است.

 

وی افزود: این صندوق سعی دارد بیش از پیش به این مهم پرداخته تا فعالان حوزه دریا با دلگرمی بیشتری فعالیت کنند و جامعه دریایی بتواند وظایف خود در دولت تدبیر و امید را به نحو احسن انجام دهد.

 

*** انعقاد تفاهم نامه با بانک رسالت

 

رضوانی اظهار کرد: صندوق توسعه صنایع دریایی ضمن انعقاد تفاهم نامه با بانک رسالت، نسبت به پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به شناورسازها اقدام کرد که با استقبال خوب فعالان دریایی به ویژه صیادان بومی در استان‌های ساحلی مواجه شده است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی در ادامه سفر خود از کارخانجات کشتی سازی شهدای هفت آذر ماه و واحد تولید تور ماهیگیری و طناب ریسمان شمال بازدید و طی نشست با مدیریت این واحدها به موضوعاتی نظیر حمایت از این واحدهای صنفی پرداخته شد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع