اخبار برگزیده

کد خبر:102772
پ
وزیر صنعت

وزیر صنعت عازم آذربایجان غربی شد

وزیر صنعت همراه با رئیس جمهور برای بازدید از چند پروژه عمرانی و صنعتی عازم آذربایجان غربی شد.

وزیر صنعت همراه با رئیس جمهور برای بازدید از چند پروژه عمرانی و صنعتی عازم آذربایجان غربی شد.

 

*** سفر وزیر صنعت به آذربایجان غربی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت همراه با رئیس جمهور صبح امروز دوشنبه ۲۸ آبان ۹۷ برای بازدید از چند پروژه عمرانی و صنعتی عازم آذربایجان غربی شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی عصر شنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، روند اجرایی طرح‌ها و پروژه‌های مصوب قبلی و نیازمندی های این استان و همچنین نهایی کردن طرح‌های پیشنهادی برای تحقق توسعه همه جانبه و پایدار در استان، بررسی شد.

شرکت‌کنندگان در جلسه، طرح‌های مرتبط با حوزه‌های حمل و نقل، بهداشت و درمان، انرژی و گازرسانی شهری و روستایی، نیرو، محیط زیست و دریاچه ارومیه، صنایع، کشاورزی، سرمایه‌گذاری و همچنین توسعه گردشگری را بررسی و نهایی کردند.

جزئیات این طرح ها که می‌تواند تحولی دیگر در روند پیشرفت و توسعه پایدار استان آذربایجان‌غربی ایجاد کند، توسط رئیس جمهور و در جریان سفر کاروان تدبیر و امید به ارومیه اعلام می‌شود.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رییس دفتر رئیس جمهور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، رئیس کل بانک مرکزی به همراه شماری از وزیران کابینه و استاندار آذربایجان غربی از جمله شرکت‌کنندگان در این بودند.

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع