اخبار برگزیده

کد خبر:102223
پ
صادق نجفی

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان صنایع کوچک در پی جان باختن رئیس سازمان تأمین اجتماعی و معاونت حقوقی این سازمان

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در پی جان باختن رئیس سازمان تأمین اجتماعی و معاون پارلمانی این سازمان، پیام تسلیتی صادر کرد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در پی جان باختن رئیس سازمان تأمین اجتماعی و معاون پارلمانی این سازمان، پیام تسلیتی صادر کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در پی جان باختن دکتر سید تقی نوربخش « رئیس سازمان تأمین اجتماعی » و عبدالرحمان تاج‌الدین «معاون پارلمانی این سازمان» پیام تسلیتی صادر کرد.

 

*** متن پیام تسلیت مدیر عامل سازمان صنایع کوچک

 

به گزارش روابط عمومی، متن این پیام به شرح زیر است:

 

 انا لله و انا الیه راجعون

مشیت الهی بر این تعلق گرفته که بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتم زده به انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش در فراخنای بی کران هـستی و یگانه راز جاودانگی اوست.

جان باختن اندوهبار دکتر سیدتقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج‌الدین معاون حقوقی و پارلمانی این سازمان و نماینده اسبق اصفهان در ‌ مجلس شورای اسلامی، در اثر سانحه تصادف موجب تاسف و تاثر گردید.

این خدمتگزاران صدیق به انقلاب و مردم،‌ هنگام انجام خدمت و درحین ماموریت جهت بازدید و افتتاح چند پروژه درمانی و اجتماعی در استان گلستان جان باختند.

بی‌شک مردم قدرشناس جمهوری اسلامی ایران خدمات و زحمات بی‌دریغ این مدیران دلسوز و شیفته خدمت را از یاد نخواهند برد و براستی که مدیران خدوم در قلب پاک ملت جای دارند.

بدینوسیله این مصیبت را تسلیت عرض نموده و برایشان از درگاه خداوند متعال رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.

صادق نجفی

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سیدتقی نوربخش رئیس سازمان تأمین اجتماعی و عبدالرحمن تاج الدین معاون وى در سانحه رانندگى و در حین انجام ماموریت و خدمت رسانى جان باختند.

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع