کد خبر:101777
پ
محمد شریعتمداری

تأکید وزیر تعاون بر شفاف‌سازی در وزارت کار

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر لزوم ادامه مسیر شفافیت در وزارت کار از شفاف‌سازی معاملات، حقوق و دستمزدها خبر داد.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر لزوم ادامه مسیر شفافیت در وزارت کار از شفاف‌سازی معاملات، حقوق و دستمزدها خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در نشست اصلاح نظام بنگاه‌داری که با حضور مدیران عامل صندوق‌ها و روسای سازمان‌های تابعه برگزار شد، با تاکید بر اینکه باید مسیر شفافیت را هموار کنیم، اظهار داشت:

هیچ باکی از مخالفت‌های مخالفین شفافیت نداریم و با اصلاح نواقص کار مسیر ایجاد شفافیت در وزارتخانه با قاطعیت ادامه خواهد یافت.

 

*** تأکید وزیر تعاون بر شفاف‌سازی حقوق و دستمزدها

 

شریعتمداری با اشاره به اینکه هر کسی در این مسیر همراه نیست کنار برود و هیچ چیزی برای پنهان کردن از مردم نداریم، بیان کرد:

در گام‌های بعدی معاملات، حقوق و دستمزدها نیز شفاف‌سازی می‌شود؛ وقتی در معاملات اشکالی وجود نداشته باشد نباید از شفاف کردن آنها ابایی داشته باشیم.

وی در خصوص خروج از بنگاه‌داری نیز گفت:

به صراحت اعلام می‌کنم دولت هیچ چشم‌داشتی به اموال صندوق‌ها ندارد و اصرار بر خروج از بنگاه‌داری به این دلیل است که این شکل بنگاه‌داری با این حجم وسیع توسط این وزارتخانه به صورت اصولی اشتباه است.

وزیر تعاون در ادامه گفت: با شناسایی تجربه‌های ناموفق فروش بنگاه‌ها باید به گونه‌ای حرکت کرد که از تکرار اشتباهات اجتناب شود.

 

*** خروج از بنگاه‌داری با جدیت پیگیری می‌شود

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در پایان تاکید کرد:

باید یک ساختار و نهاد چابک و توانمند با جدیت خروج از بنگاه‌داری را پیگیری کند.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری مهر