اخبار برگزیده

کد خبر:101564
پ
فرهاد دژپسند

تأکید وزیر اقتصاد بر ساماندهی دو حوزه بانکی و مالیات

وزیر اقتصاد در دیدار با استاندار خراسان رضوی برنامه‌ریزی برای ساماندهی دو حوزه مالیات و بانک‌ها را از اولویت‌های وزارت اقتصاد برشمرد.

وزیر اقتصاد در دیدار با استاندار خراسان رضوی برنامه‌ریزی برای ساماندهی دو حوزه مالیات و بانک‌ها را از اولویت‌های وزارت اقتصاد برشمرد.

 

*** اولویت وزیر اقتصاد ساماندهی دو  حوزه بانکی و مالیات است

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر اقتصاد که به تازگی رای اعتماد مجلس شورای اسلامی را برای تصدی وزارت امور اقتصادی و دارایی کسب کرده روز چهارشنبه ۱۴ آبان در سفر به مشهد در دیدار با استاندار خراسان رضوی اظهار داشت:

تأکید رئیس جمهور بر ساماندهی دو حوزه بانکی و مالیات، به صورت گسترده‌تر مورد تاکید و توجه رهبر معظم انقلاب است از این رو باید همه تلاش خود را به کار بندیم که این موضوع‌ها محقق شود.

دژپسند همچنین ابراز امیدواری کرد که در زمان باقی مانده از دولت دوازدهم بتوان اقدام‌های مناسبی برای ساماندهی این دو حوزه انجام داد.

 

*** فضای کار در بخش تولید و صادرات را باز کنیم

 

استاندار خراسان رضوی نیز در گفتگو با وزیر اقتصاد ضمن اشاره به ظرفیت‌های استان خراسان رضوی در حوزه‌های مختلف گفت:

امروز باید بتوانیم به تناسب شرایط در موضوع‌های مختلف انعطاف‌هایی به خرج داده و به نوعی فضای کار و فعالیت برای بخش‌های تولیدی، صنعتی و صادراتی را بازتر کنیم.

 

*** لزوم فرصت‌دهی به مناطق مرزی برای فعالیت تولیدی و صادراتی 

 

علیرضا رشیدیان افزود: برای مدیریت شرایط و امکانات باید فرصت و اختیار بیشتری به استان‌های دارای ظرفیت و مناطق مرزی داده شود.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر اقتصاد که به منظور زیارت بارگاه رضوی عصر وارد مشهد شده است طی سفر ۲ روزه خود با فعالان اقتصادی خراسان رضوی دیدار و در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان نیز شرکت خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع