کد خبر:101207
پ
وزیر علوم

رونمایی از دو طرح فناورانه سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران از دو طرح فناورانه دستاورد محققان این سازمان رونمایی کرد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران از دو طرح فناورانه دستاورد محققان این سازمان رونمایی کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران از دو طرح فناورانه دستاورد محققان این سازمان رونمایی و از واحدها و بخش‌های مختلف آن بازدید کرد.

 

*** دستاورد محققان سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران 

در این بازدید از شیر الکتروهیدورولیک و نازل سوخت‌پاش هواپیما که برای اولین‌بار توسط یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان کشور تولید شده است، رونمایی شد.

همچنین رونمایی از رادیو vhf/ am هوایی ساخت یکی از شرکت‌های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی، ایران از دیگر دستاوردهای محققان ایرانی بود که توسط  منصور غلامی رونمایی شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع, وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از واحدهای مختلف سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران از جمله پژوهشکده کشاورزی، آزمایشگاه سلول‌های بنیادی، آزمایشگاه کشت و بافت‌ریز ازدیاد گیاهان دارویی و تزئینی، پژوهشکده بیوتکنولوژی و مرکز رشد این سازمان بازدید و با محققان این واحدهای تحقیقاتی دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 8 =

کلید مقابل را فعال کنید