کد خبر:101062
پ
صحا

صحا در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران حضور یافت

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک( صحا) در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران حضور یافت.

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک( صحا) در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران حضور یافت.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران به عنوان بزرگترین گردهمایی صنعتگران و فعالان صنعت برق میزبان ۴۴۲ شرکت داخلی و ۷۰ شرکت خارجی از ۱۸ کشور صاحب فناوری و پیشرو در صنعت برق از جمله اتریش، آلمان، روسیه، ژاپن، انگلستان، چین و آمریکا است.

 

*** مکان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران

 

این رویداد بین‌المللی در فضایی به وسعت ۳۹ هزار مترمربع برگزار می‌شود و در این نمایشگاه کارفرماها، مشاوران و پیمانکاران این عرصه حضور دارند و شرکت‌های تولیدکننده مرتبط با بخش روشنایی، گروه سیم و کابل، تابلوسازان، تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق و خطوط انتقال محصولات خود را در معرض نمایش قرار داده‌اند.
همچنین در این نمایشگاه بخش مهمی از تولیدات حوزه انرژی‌های نو به نمایش گذاشته شده و در نمایشگاه امسال شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌های نوپا حضور پررنگ دارند.

 

*** حضور صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک( صحا) در نمایشگاه صنعت برق ایران

 

غرفه صحا در سالن ۳۸B نمایشگاه بین‌المللی تهران برای معرفی خدمات و تسهیلات به فعالان مستقر است و کارشناسان صندوق صندوق آمادگی ارائه توضیحات درخصوص تسهیلات صندوق را دارند.
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت نزدیک به ۲۰ سابقه فعالیت از قدیمی‌ترین صندوق‌های حمایتی تخصصی است که با ارائه تسهیلات ارزان قیمت و با نرخ ترجیحی ۵ تا ١۵ درصد و همچنین صدور ضمانت‌نامه‌های معتبر، به حمایت از صنایع الکترونیک شامل صنایع ارتباطی، رایانه‌ای، اتوماسیون، الکترونیک نوری، قطعات الکترونیک، الکترونیک مصرفی و الکترونیک کاربردی اعم از نرم افزار و سخت‌افزار می‌پردازد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران طی روزهای یازدهم تا چهاردهم آبان‌ماه سال جاری از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع