کد خبر:101055
پ
سیستان و بلوچستان

بیانیه سازمان صمت سیستان و بلوچستان در روز ۱۳ آبان

سازمان صنعت ، معدن و تجارت، اصناف ، تجار ، صنعتگران و معدنکاران سیستان و بلوچستان به مناسبت روز ۱۳ آبان بیانیه‌ای صادر کرد.

سازمان صنعت ، معدن و تجارت، اصناف ، تجار ، صنعتگران و معدنکاران سیستان و بلوچستان به مناسبت روز ۱۳ آبان بیانیه‌ای صادر کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سازمان صنعت ، معدن و تجارت، اصناف ، تجار ، صنعتگران و معدنکاران سیستان و بلوچستان به مناسبت روز ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی بیانیه‌ای صادر کرد.

 

*** متن بیانیه سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سیزدهم آبان ماه؛ سالروز شهادت جمع کثیری از دانشجویان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) ، برملاشدن سیاست ها و نیرنگ های استکبار جهانی علیه ایران اسلامی را دوباره برای ملت جان بر کف ایران زنده می کند.

این روز، روزمقاومت و ایستادگی ملت ایران به مثابه‌ سدی محکم و صخره‌ای استوار مانع یکه تازی‌ها و تعبیر رؤیاهای اهریمنی قدرت‌های سلطه گر به ویژه آمریکای خبیث در قبال انقلاب و نظام اسلامی است.

سیزدهم آبان در حافظه ی تاریخی ملت غیور ایران همواره با استکبارستیزی و دشمنی با این تروریست ها بویژه آمریکای جهانخوار، همراه بوده است. مردم خداجوی ایران اسلامی با اقتدا به امام حسین (علیه السلام)، به رخ جهانیان کشانده اند که هیهات من الذله؛ حاشا که ما زیر یوغ استکبار جهانی و نوچه های لاابالی آن در منطقه و جهان برویم.
ما خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان،همسو و همراه با سیل خروشان ملت بزرگ ایران اسلامی ضمن دعوت از هم استانی‌های عزیز جهت شرکت در راهپیمایی یوم ا… ۱۳ آبان در این راهپیمایی حضور پیدا خواهیم کرد و با پیروی از رهبری حکیم و دانشمند خود ذره‌ای از آرمان‌های انقلاب و در راس آنها استکبار ستیزی و استقلال طلبی کوتاه نیامده و نمی‌آییم و تحت فرمان رهبر معظم انقلاب در دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب اسلامی ایران همچنان در کنار هم برادرانه می مانیم .

 

وان الارض یرثها عبادی الصالحون

 

سازمان صنعت ، معدن و تجارت ،اصناف،تجار و بازرگانان، صنعتگران و معدنکاران سیستان و بلوچستان

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع