کد خبر:100850
پ
هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق

گشایش هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران ۱۱ آبان ماه با حضور ۵۱۲ شرکت داخلی و خارجی توسط وزیر نیرو افتتاح شد.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران ۱۱ آبان ماه با حضور ۵۱۲ شرکت داخلی و خارجی توسط وزیر نیرو افتتاح شد.

 

*** افتتاح هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران به عنوان بزرگترین گردهمایی صنعتگران و فعالان صنعت برق ۴۴۲ شرکت داخلی و ۷۰ شرکت خارجی از ۱۸ کشور صاحب فناوری و پیشرو در صنعت برق از جمله اتریش، آلمان، روسیه، ژاپن، انگلستان، چین و آمریکا حضور دارند.

این رویداد بین‌المللی در فضایی به وسعت ۳۹ هزار مترمربع برگزار می‌شود و در این نمایشگاه کارفرماها، مشاوران و پیمانکاران این عرصه حضور دارند و شرکت‌های تولیدکننده مرتبط با بخش روشنایی، گروه سیم و کابل، تابلوسازان، تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق و خطوط انتقال محصولات خود را در معرض نمایش قرار داده‌اند.

 

*** نمایش تولیدات حوزه انرژی‌های نو

 

همچنین در این نمایشگاه بخش مهمی از تولیدات حوزه انرژی‌های نو به نمایش گذاشته شده و در نمایشگاه امسال شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌های نوپا حضور پررنگ دارند.

در نخستین روز از برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران نیز نشست تعاملی وزیر نیرو با تشکل‌ها و فعالان بخش خصوصی صنعت برق با موضوع «چالش‌ها و راهکارهای توسعه صنعت برق ایران» به منظور ایجاد تعامل بیشتر با این بخش برنامه‌ریزی شده است.

 

*** برگزاری نشست‌های جانبی

 

در روز دوم این نمایشگاه، نشستی با عنوان «چالش‌ها و راهکارهای تحقق اهداف صادراتی صنعت برق» با هدف رفع مشکلات و دستیابی به راهکارهای نوین در توسعه صنعت برق با حضور توسط مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع برق و آب با حضور مدیران حوزه برق بخش دولتی و خصوصی، تشکل‌ها و سندیکای برق، برگزار خواهد شد.

 

*** برگزاری کارگاه‌های آموزشی

 

همچنین با هدف ایجاد سرمایه اجتماعی بین روزنامه‌نگاران تخصصی حوزه برق در کشور، کارگاه‌های آموزشی «انرژی‌های تجدیدپذیر و توسعه آن در ایران و جهان»، «آشنایی با مفاهیم تولید در صنعت برق» و «آشنایی با چالش‌های بخش توزیع برق» به‌ترتیب در روزهای دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم آبان‌ماه از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران طی بازه زمانی یازدهم تا چهاردهم آبان‌ماه سال جاری از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان است

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری ایسنا