اخبار برگزیده

کد خبر:100885
پ
ایران کانمین
با حضور 35 شرکت خارجی شروع به کار کرد

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن و صنایع معدنی «ایران کانمین»

چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسـازی و صنایع وابسته، ‌«ایران کانمین» ، با حضور ۳۵ شرکت خارجی آغاز به کار کرد.

چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسـازی و صنایع وابسته، ‌«ایران کانمین» ، با حضور ۳۵ شرکت خارجی آغاز به کار کرد.

 

*** نمایشگاه بین المللی معدن ( ایران کانمین )

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، امروز  چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسـازی  و صنایع وابسته ( ایران کانمین ۲۰۱۸)  با حضور بیش از ۸۰ شرکت بزرگ داخلی و ۴۰ شرکت خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

در حاشیه افتتاح این نمایشگاه، رئیس خانه معدن ایران – با اشاره به حضور ۳۵ کشور خارجی در این نمایشگاه، گفت:‌

علیرغم نگاه تحریمی و مسمومی که در ماه‌های اخیر نسبت به ایران ایجاد شده، ‌ این دوره از نمایشگاه ایران کانمین پرشورتر و با نگاه علمی‌تر نسبت به سال‌های گذشته برگزار شده است.

محمدرضا بهرامن افزود: در نمایشگاه ایران کانمین فضایی فراهم شده تا آخرین اطلاعات مورد نیاز بخش معدن در حوزه  محیط زیست، منابع طبیعی و سرمایه‌گذاری در اختیار فعالان این بخش گذاشته شود و همچنین با توجه به نیازهای دانشجویان در راستای بهبود ارتباط صنعت با دانشگاه حرکت کنیم.

 

*** سهم معدن در اقتصاد کشور

 

رئیس خانه معدن، با اشاره به سهم ۴۰ درصدی معدن در اقتصاد کشور، اظهار کرد:‌

این نمایشگاه می‌تواند به صورت مهندسی و استاندارد شده نشان‌دهنده پتانسیل و ظرفیت کشور در بخش معدن باشد که تاکنون به طور کامل از آن استفاده نشده است.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این نمایشگاه به همراه برگزاری کنگره بین‌المللی معدن و کنفرانس مهندسی معدن ایران تا روز ۱۴ آبان، هر روز از ساعت ۹ صبح تا پنج عصر ادامه خواهد داشت.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع