کد خبر:100891
پ
نمایشگاه بین‌المللی ایران کانمین

نمایشگاه بین‌المللی ایران کانمین میزبان حدود ۴۰ شرکت خارجی

چهاردهمین نمایشگاه بین‌‌المللی معدن، صنایع معدنی«ایران کانمین۲۰۱۸» با حضور ۱۶۰ واحد تولیدی داخلی و حدود ۴۰ شرکت خارجی یا نمایندگی‌های آنها آغاز به کار کرد.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌‌المللی معدن، صنایع معدنی«ایران کانمین ۲۰۱۸» با حضور ۱۶۰ واحد تولیدی داخلی و حدود ۴۰ شرکت خارجی یا نمایندگی‌های آنها آغاز به کار کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته (ایران کانمین۲۰۱۸) صبح امروز (جمعه) با حضور ۱۶۰ واحد تولیدی داخلی و حدود ۴۰ شرکت خارجی یا نمایندگی‌های آنها آغاز به کار کرد.

در این دوره از نمایشگاه نمایندگان شرکت‌هایی از ایتالیا، آلمان، ترکیه، چین، روسیه و لهستان حضور دارند.

 

*** انواع تجهیزات به نمایش درآمده در نمایشگاه ایران کانمین

 

در این نمایشگاه انواع صنایع و تجهیزات معادن زیرزمینی و روباز، دستگاه‌ها تجهیزات و ماشین آلات خاکبرداری، ماشین آلات مشترک راهسازی و معدنی، دستگاه‌ها و ماشین‌آلات حفظ و نگهداری تونل، دستگاه ها و تجهیزات مرتبط به فراوری معدنی ماشین آلات و تجهیزات اکتشاف معدن، تجهیزات وابسته به ذوب و استحصال فلزات سنگ های ساختمانی و تزیینی، تجهیزات برش و فرآوری سنگ‌های تزیینی، سنگ‌های قیمتی و گرانبها، معدن و محیط زیست، سیستم های تهویه معادن، نرم افزارها و سیستم های پردازش داده های معدنی، فناوری‌های نوین در صنعت و معدن، مواد منفجره و تجهیزات انفجار، تجهیزات تامین برق و روشنایی معادن و تجهیزات تخلیه و آبرسانی معادن زیرزمینی در معرض دید عموم قرار داده شد.

 

*** اهداف برپایی نمایشگاه ایران کانمین

 

ارائه دستاوردهای تولیدکنندگان و صنعتگران معدن، معرفی فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و سرمایه پذیری، ایجاد بازارهای جدید و توسعه صادرات، تلاش برای رونق و توسعه تولید ملی، بهبود فضای کسب و کار و معرفی ظرفیت های معدنی کشور، جهت دهی به سرمایه های داخل و خارج به بخش های معدن، انتقال دانش و فناوری نوین و همچنین ایجاد رقابت سازنده بین شرکت‌ها از اهداف برپایی این رویداد است.

 

*** هفتمین نمایشگاه مهندسی معدن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، همزمان با این دوره از نمایشگاه ایران کانمین ، هفتمین همایش مهندسی معدن و پنجمین همایش بین‌المللی معدن و صنایع معدنی نیز در محل نمایشگاه برگزار می‌شود.

کارشناسان و فعالان این صنعت در این همایش به مباحثی مانند فعالیت کسب و کارهای نوپا (استارت آپ‌ها)، اکتشاف، سرمایه گذاری و محیط زیست می پردازند.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هشت =

کلید مقابل را فعال کنید