اخبار برگزیده

کد خبر:100613
پ
نانو
همزمان با برگزاری مجمع اقتصاد فناوری نانو انجام خواهد شد

تقدیر از شرکت‌های برتر حوزه فناوری نانو

همزمان با برگزاری مجمع اقتصاد فناوری نانو در ۳۰ آبان ماه از شرکت‌ها، مراکز و کارگزاران فناوری‌ نانو تقدیر می‌شود.

همزمان با برگزاری مجمع اقتصاد فناوری نانو در ۳۰ آبان ماه از شرکت‌ها، مراکز و کارگزاران فناوری‌ نانو تقدیر می‌شود.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، هر سال در قالب جشنواره‌ برترین شرکت‌های فناوری نانو به ارزیابی و رتبه‌بندی دستاوردهای شرکت‌های فعال در این حوزه می‌پردازد و امسال نیز همزمان با مجمع اقتصاد فناوری نانو، از شرکت‌های برتر با اهدای جوایز تقدیر می‌شود.

 

*** جشنواره برترین مراکز فعال حوزه فناوری نانو 

 

با توجه به اهمیت خدمات تجاری‌سازی در توسعه کسب و کار فناوران و شرکت‌های نانویی، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برای نخستین بار اقدام به رتبه‌بندی کارگزاران مورد تأیید خود می‌کند و در جشنواره برترین‌ها نیز از کارگزار برتر تقدیر خواهد کرد.

همچنین به منظور حمایت از نهادهای مؤثر در توسعه علم، فناوری و صنعت نانو در راستای چشم‌انداز، اهداف و برنامه‌های سند راهبردی فناوری نانو، جشنواره برترین مراکز رشد فعال حوزه فناوری نانو با تقدیر از برترین مدیران، همزمان با مجمع اقتصاد فناوری نانو برگزار می‌شود.

 

*** تقدیر از شرکت‌های برتر حوزه نانو

 

در این جشنواره شرکت‌های صنعتی، شرکت‌های فناور و شرکت‌های صادراتی که بتوانند بالاترین نمره را کسب کنند در ۳۰ آبان ماه و در برنامه‌ای ویژه، همزمان با دومین روز مجمع اقتصاد نانو تقدیر می‌شوند.

تمام مراحل ثبت‌نام به صورت آنلاین بوده و بر مبنای اطلاعاتی که متقاضیان پر می‌کنند، نمره‌ای به صورت خوداظهاری به ایشان تعلق می‌گیرد. اطلاعات با مستنداتی که توسط شرکت‌ها در سایت بارگذاری می‌شود، مطابقت داده می‌شود و نمره نهایی در قالب کارنامه برای شرکت‌ها ایمیل خواهد شد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، تاکنون ۱۲ دوره از جشنواره برترین‌ شرکت‌های نانو برگزار شده‌ و شرکت‌های برتر طی سال‌های ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۵ مشخص و از آن‌ها تقدیر شده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع