کد خبر:100699
پ
جمشید انصاری
جمشید انصاری:

بسته حمایتی دولت شامل بازنشستگان و کارمندان نیز می‌شود

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور بسته حمایتی دولت را شامل بازنشستگان و کارمندان نیز دانست.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور بسته حمایتی دولت را شامل بازنشستگان و کارمندان نیز دانست.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان اداری و استخدامی اظهار کرد: بازنشستگان و کارمندان دولت نیز از بسته حمایتی دولت که برای افرادی که کمتر از سه میلیون تومان درآمد ماهانه دارند، استفاده خواهند کرد که اولین نوبت اجرای آن در آبان ماه است.

 

*** جزئیات بسته حمایتی دولت

 

جمشید انصاری درباره جزئیات بسته حمایتی دولت به اقشار نیازمند اظهار کرد:

براساس مصوبه‌ای که دولت در زمینه ارائه بسته حمایتی تصویب کرد، کسانی که درآمدشان کمتر از سه میلیون تومان است مورد حمایت و کمک دولت قرار می‌گیرند.

 

*** اجرای بسته حمایتی دولت به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شده است

 

وی با تاکید بر اینکه بسته حمایتی دولت شامل حال بازنشستگان و کارکنان دولت نیز می‌شود، خاطرنشان کرد:

اجرای بسته‌ حمایتی دولت به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شده و قرار است یک نوبت آن در آبان اجرا شود و زمان اجرای نوبت‌های بعدی متعاقبا اعلام شود.

رئیس سازمان اداری و استخدامی خاطرنشان کرد: جزئیات بیشتر درباره بسته حمایتی دولت به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شده و اجرای آن از سوی سازمان برنامه و بودجه اعلام خواهد شد.

 

*** پرداخت کمک جبرانی به کارکنان دولت و مستمری‌بگیران صندوق‌های بازنشستگی کشوری، لشکری

 

هیات وزیران به پیشنهاد مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه کشور «پرداخت کمک جبرانی به کارکنان دولت و مستمری‌بگیران صندوق‌های بازنشستگی کشوری، لشکری» را به تصویب رساند.

بر اساس مصوبه بسته حمایتی دولت به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شده، سازمان برنامه و بودجه مجاز است، برای کارکنان رسمی، پیمانی کشوری و لشکری، کارکنان قراردادی و شرکتی و مستمری بگیران صندوقهای بازنشستگی کشوری، لشکری و حمایت و بازنشستگان شرکت فولاد و سایر صندوق‌ها که مجموع پرداختی آنها کمتر از ۳۰ میلیون ریال در ماه است، کمک جبرانی از طریق حساب بانکی مرتبط با حقوق و دستمزد آنها واریز شود.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، برابر مصوبه هیات وزیران و به پیشنهاد مشترک وزارتخانه‌های کار، تعاون و سازمان برنامه و بودجه، سازمان برنامه مجاز است، برای کارکنان رسمی، پیمانی کشوری و لشکری، کارکنان قراردادی و شرکتی و مستمری بگیران صندوق‌های بازنشستگی کشوری، لشکری، حمایت و بازنشستگان شرکت فولاد و سایر صندوق‌ها که مجموع پرداختی آنها کمتر از ۳۰ میلیون ریال در ماه است، از طریق حساب بانکی مرتبط با حقوق و دستمزد آنها کمک جبرانی واریز کند.

 

منابع مالی مورد نیاز این مصوبه از محل مصوبه دولت در خصوص طرح حمایت غذایی از گروه‌های کم درآمد تامین خواهد شد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع