کد خبر:100372
پ
ملاطاهری
ایمیدرو برگزار می‌کند

سمینار آموزشی معرفی تکنیک الکترومعناطیس هوابرد در اکتشاف

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو از برگزاری سمینار آموزشی معرفی تکنیک الکترومعناطیس هوابرد (TDEM) و کاربرد آن در اکتشاف مواد معدنی خبر داد.

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو از برگزاری سمینار آموزشی معرفی تکنیک الکترومعناطیس هوابرد (TDEM) و کاربرد آن در اکتشاف مواد معدنی خبر داد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو اعلام کرد:

در چارچوب انتقال تجارب موفق مهندسی با همکاری دانشگاه‌ها و شرکت‌های معتبر بین‌المللی، ایمیدرو در نظر دارد سمینار آموزشی با عنوان سمینار آموزشی معرفی تکنیک الکترومعناطیس هوابرد(TDEM) و کاربرد آن در اکتشاف مواد معدنی برگزار کند.

 

*** محورهای سمینار آموزشی معرفی تکنیک الکترومعناطیس هوابرد

 

غلامرضا ملاطاهری افزود: شرکت کنندگان در این دوره با موضوعاتی همچون معرفی روش الکترومغناطیس هوابرد، تجهیزات مورد استفاده، سیستم داده‌پردازی و پردازش اطلاعات، مدلسازی و اینورژن، خروجی ها و نتایج تفسیرشده از داده‌های الکترومغناطیس هوایی و دستاوردهای اکتشافی آشنا می شوند.

ملاطاهری در ادامه گفت: سمینار آموزشی معرفی تکنیک الکترومعناطیس هوابرد(TDEM) و کاربرد آن در اکتشاف مواد معدنی ۱۴ آبان ماه ۹۷ در سالن اجتماعات سازمان واقع در خیابان سپهبد قرنی، نرسیده به سمیه، نبش شریف، پلاک ۳۹ برگزار خواهد شد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو پایان مهلت ثبت نام در سمینار را ۱۰آبان ماه ۹۷ اعلام کرد.

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 2 =

کلید مقابل را فعال کنید