کد خبر:100427
پ
صادق نجفی
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران خواستار شد:

افزایش ضمانت تا ۱۶ میلیارد تومان برای طرح توسعه تولید پوشاک

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از  قدرت ضمانت ۳ میلیارد تومانی  برای طرح توسعه تولید پوشاک در مناطق روستایی خبر داد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از  قدرت ضمانت ۳ میلیارد تومانی  برای طرح توسعه تولید پوشاک در مناطق روستایی خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در جلسه طرح توسعه تولید پوشاک در مناطق روستایی در سازمان برنامه و بودجه با بیان این مطلب افزود:

طرح توسعه پوشاک در مناطق روستایی یکی از طرح‌های مهم ۹ گانه اقتصاد مقاومتی در حوزه صنعت، معدن و تجارت است.

 

*** مشارکت ۲۰ روستا در هر استان برای طرح توسعه تولید پوشاک

 

وی با اشاره به اینکه استانداران سراسر کشور به خوبی وارد مراحل اجرایی طرح شده‌اند، تصریح کرد:

در هر استان ۲۰ روستا در این طرح مشارکت خواهند کرد و در هر روستا برای حدود ۵۰ نفر اشتغال‌زایی درست می‌شود.

نجفی در ادامه خواستار اضافه کردن ۲ استان کردستان و سیستان و بلوچستان به این طرح شد و گفت: جلسات شورای راهبری استانی باید به صورت منظم جهت پیشبرد این طرح برگزار شود.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با تأکید بر ضرورت تسریع در حل مشکل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک برای اعطای تسهیلات به این طرح، اضافه کرد:

تخصیص نقدی مانده‌های اعتبار جهت یارانه سود تسهیلات و جلوگیری از بازگشت یارانه سود تسهیلات به خزانه نیز از مهمترین خواسته‌ها و انتظارات ما است.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در پایان گفت: اعتبار مورد نیاز جهت افزایش سرمایه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک برای حمایت از این طرح باید تامین شود.جلسه طرح توسعه تولید پوشاک در مناطق روستایی با حضور صادق نجفی، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و پورمحمدی، معاون سازمان برنامه و بودجه و نمایندگان بخش خصوصی در سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید