کد خبر:100031
پ
عباس قبادی
مدیرعامل‌ شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران:

وزیر پیشنهادی صمت با راهکارهای مقاوم سازی اقتصاد کشور آشنا است

مدیرعامل‌ شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با اشاره به سوابق وزیر پیشنهادی صمت ، وی را آشنا به مسائل، مشکلات و دیدگاه‌های بخش خصوصی و راهکارهای مقاوم سازی اقتصاد کشور دانست.

مدیرعامل‌ شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با اشاره به سوابق وزیر پیشنهادی صمت ، وی  را آشنا به مسائل، مشکلات و دیدگاه‌های بخش خصوصی و راهکارهای مقاوم سازی اقتصاد کشور دانست.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل‌شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با اشاره به سوابق وزیر پیشنهای صمت در کمیسیون صنایع مجلس، اتاق بازرگانی، ستاد اقتصاد مقاومتی و عضویت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدگفت:

رضا رحمانی به خوبی با مسائل، مشکلات و دیدگاه‌های بخش خصوصی و راهکارهای مقاوم سازی اقتصاد کشور برای رونق اقتصاد و صنعت کشور آشنایی دارد.

 
 

*** تجربیات وزیر پیشنهادی صمت

 

عباس قبادی با اشاره به این نکته گفت: وزیر پیشنهادی صمت به واسطه حضور در مجلس و به علت جلسات متمادی که در ارتباط با مشکلات بخش صنعت و معدن با کارشناسان، مدیران و متخصصان وزارتخانه‌های اقتصادی داشته تجربیات زیادی اندوخته‌است و با همه مسائل مربوط به صنعت، معدن و تجارت و بخش تولید آشنایی کامل دارد.

قبادی در ادامه با اشاره به آشنایی رحمانی با مسائل و مشکلات حوزه تولید اضافه کرد:‌ عضویت وزیر پیشنهادی صمت به عنوان جانشین وزیر در ستاد اقتصاد مقاومتی و عضویت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید سبب شده است که از نزدیک با مسایل و مشکلات بخش تولید و راهکارهای اجرایی که برای مقاوم سازی اقتصاد کشور باید به مرحله اجرا درآید کاملاً آشنا شده و به گنجینه‌ای از اطلاعات و دانش تخصصی مورد نیاز وزارت صمت دسترسی پیدا کند.

 

*** وزیر پیشنهادی صمت پل وزارت و بخش خصوصی

 

وی همچنین سابقه عضویت رحمانی در اتاق بازرگانی را پل ارتباطی وزارت صمت و بخش خصوصی معرفی کرد و توضیح داد:

عضویت در اتاق بازرگانی باعث شده است که وزیر پیشنهادی صمت به خوبی با مسائل، مشکلات و دیدگاه های بخش خصوصی و راهکارهای این بخش برای رونق اقتصاد و صنعت کشور آشنایی داشته باشد .

به گفته قبادی، یکی دیگر از مزایای انتخاب رحمانی به عنوان گزینه مناسب برای تصدی‌گری وزارت صنعت تحصیلات مرتبط ایشان با صنعت است.

 

 

مدیرعامل‌شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در پایان ضمن بیان این نکته تصریح کرد:

تحصیلات وزیر پیشنهادی صمت ، در مقطع دکتری از دانشگاه صنایع و معادن ایران کاملاً با سمتی که احراز خواهد کرد ارتباط دارد.

از طرف دیگر او کارشناس ارشد مدیریت دولتی است و به همین واسطه با تمام مسائل مدیریتی آشنایی کامل دارد، علاوه بر آن وی دوره‌های تخصصی مدیریت استراتژیک سازمان مدیریت صنعتی را نیز گذرانده‌است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
کلیدواژه : رضا رحمانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید