کد خبر:100091
پ
لاستیک سنگین

اختصاص ۲۳ هزار حلقه لاستیک سنگین برای خدمات رسانی به زائران اربعین

حدود ۲۳ هزار حلقه لاستیک سنگین ویژه حمل و نقل جاده‌ای زائران اربعین اختصاص یافت.

حدود ۲۳ هزار حلقه لاستیک سنگین ویژه حمل و نقل جاده‌ای زائران اربعین اختصاص یافت.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، آمارهای ارائه شده از سوی معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت،معدن و تجارت نشان می‌دهد ۱۸ هزار و ۵۰۰ حلقه لاستیک سنگین اتوبوسی ویژه حمل و نقل جاده ای زائران اربعین حسینی در نظرگرفته شده است.

 

*** تعداد لاستیک سنگین اختصاص داده شده به ناوگان درون شهری

 

در عین حال حدود ۴ هزار و ۴۰۰ حلقه لاستیک سنگین ناوگان حمل و نقل درون شهری اتوبوسی نیز که در ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی مورد استفاده قرار می‌گیرند نیز به وزارت کشور تخصیص یافته است .

به این ترتیب در مجموع با هدف تسهیل خدمت رسانی به زائران اربعین و تامین نیاز بازار در این دوره زمانی ۲۲ هزار و ۹۰۰ حلقه لاستیک سنگین‌ به اتوبوس های ویژه حمل و نقل جاده ای و درون شهری زائران اختصاص داده شده است.

 

*** تعداد لاستیک‌های تولیدی و وارداتی

 

بر این اساس از ابتدای سال جاری تا پایان مهر ماه بیش از ۶۰۰ هزار حلقه لاستیک سنگین‌ تولید داخل و ۳۰۰ هزار حلقه لاستیک سنگین وارداتی توزیع شده است .

آمارهای ارائه شده نشان می دهد از ابتدای آغاز طرح توزیع لاستیک با حواله و نرخ مصوب یعنی از چهار دهم تیرماه سال جاری تا پایان مهر ماه ، ۳۸۶ هزار حلقه لاستیک وارداتی و تولید داخل در اختیار شبکه حمل و نقل قرار گرفته است.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این گزارش حاکی است جهت رفع نیاز ناوگان سوخت رسانی کشور تعداد ۱۵۰۰ حلقه لاستیک سنگین به شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی جهت رفع نیاز اختصاص یافت.

 

 

 

انتهای پیام///

کلیدواژه : لاستیک سنگین
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 13 =

کلید مقابل را فعال کنید