کد خبر:99872
پ
وزیر انرژی روسیه
وزیر انرژی روسیه:

افزایش تولید نفت روسیه دوام نخواهد داشت

وزیر انرژی روسیه اعلام کرد که این کشور قصد ندارد تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی تولید روزانه نفت خود را به ۱۲ میلیون بشکه در روز برساند.

وزیر انرژی روسیه اعلام کرد که این کشور قصد ندارد تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی تولید روزانه نفت خود را به ۱۲ میلیون بشکه در روز برساند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر انرژی روسیه، اعلام کرد این کشور قصد ندارد تا پایان سال جاری میلادی و یا در کوتاه مدت، تولید روزانه نفت خود را به ۱۲ میلیون بشکه در روز برساند، زیرا این اقدام با برنامه توسعه این کشور همخوانی ندارد.

 

***  بالاترین رقم تولید نفت روسیه در دوران پس از فروپاشی شوروی

 

تولید نفت روسیه در ماه سپتامبر امسال به ۱۱ میلیون و ۳۶۰ هزار بشکه در روز رسید که بالاترین رقم در دوران پس از فروپاشی شوروی است.

نواک همچنین اعلام کرد تولید نفت کشورش در ماه جاری میلادی حدود ۱۵۰ هزار بشکه در روز بالاتر از تولید این کشور در ماه اکتبر سال ۲۰۱۶ میلادی است که معیار اولیه برای تعیین میزان کاهش تولید اعضای توافق جهانی کاهش تولید نفت بود.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، به گفته وزیر انرژی روسیه، تولید کنونی نفت روسیه ۴۵۰ هزار بشکه بالاتر از تولید آن در ماه مه امسال است. با این همه وی از ارائه پیش‌بینی خود درباره تولید نفت روسیه در ماه نوامبر امسال، یعنی زمانی که تحریم‌های آمریکا ضد ایران اجرایی می‌شود، خودداری کرد. وی اعلام کرد ما به نظارت بر شرایط ادامه می‌دهیم و بر اساس این شرایط، برنامه ریزی می‌کنیم.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع