اخبار برگزیده

کد خبر:99698
پ
عبدالهی
رئیس اتاق تعاون ایران:

گزینه پیشنهادی وزارت صمت را به عنوان یک تعاونگر میشناسیم

رئیس اتاق تعاون در نشست وزیران پیشنهادی کار، اقتصاد و صمت در اتاق تعاون ایران، گزینه پیشنهادی وزارت صمت را به عنوان یک تعاونگر معرفی کرد.

رئیس اتاق تعاون در نشست وزیران پیشنهادی کار، اقتصاد و صمت در اتاق تعاون ایران، گزینه پیشنهادی وزارت صمت را به عنوان یک تعاونگر معرفی کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس اتاق تعاون در نشست وزیران پیشنهادی کار، اقتصاد و صمت در اتاق تعاون ایران اظهار کرد:

بخش تعاون یکی از سه رکن اصلی اقتصاد کشور است که ظرفیت‌های زیادی در بخش‌های مختلفی دارد و خود یک بخش کوچک است.

فعالیت‌هایی که در بخش‌های دیگر اقتصاد وجود دارد در بخش تعاون هم تعریف می‌شود البته فاصله زیادی با اهدافی که در قانون تعریف شده داریم.

 

*** جایگاه وزارت صمت

 

بهمن عبدالهی افزود: وزارت صمت یکی از وزارتخانه‌های تاثیرگذار است.

بخش تعاون در صنعت و تجارت فعال است و سهم قابل توجهی در فولاد، پتروشیمی و سایر بخش ها دارد اما تعاون در دولت‌های قبل کمتر مورد توجه بوده و انتظار ما از وزرای جدید توجه بیشتر به این بخش است.

 

***  معرفی گزینه پیشنهادی وزارتخانه صمت

 

وی اظهار داشت: اقای رحمانی، گزینه پیشنهادی وزارتخانه صمت را به عنوان یک تعاونگر میشناسیم و حضور ایشان در این وزارتخانه را مفید و موثر می‌دانیم.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در نشست وزیران پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت، اقتصاد و دارایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در اتاق تعاون ایران در حال برگزاری است، ریس اتاق اصناف و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از جمله عبدالرضا مصری عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس و سید کاظم دلخوش رئیس فراکسیون تعاون مجلس حضور دارند.

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع