اخبار برگزیده

کد خبر:99941
پ
اسدالله کشاورز
مدیرکل دفتر امور اکتشاف وزارت صمت اشاره کرد

نگاه بنیادی وزیر پیشنهادی صنعت به توسعه بخش معدن

مدیرکل دفتر امور اکتشاف وزارت صمت تاکید وزیر پیشنهادی صنعت ، معدن و تجارت بر گسترش عمق اکتشافات معادن را اقدامی مثبت در این زمینه ارزیابی کرد.

مدیرکل دفتر امور اکتشاف وزارت صمت تاکید وزیر پیشنهادی صنعت ، معدن و تجارت بر گسترش عمق اکتشافات معادن را اقدامی مثبت در این زمینه ارزیابی کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرکل دفتر امور اکتشاف وزارت صمت تاکید وزیر پیشنهادی صنعت ، معدن و تجارت بر گسترش عمق اکتشافات معادن را اقدامی مثبت در این زمینه ارزیابی کرد و گفت:

اکثر عملیات‌های اکتشاف در کشور ما سطحی بوده و تاکنون به اکتشافات عمقی کمتر پرداخته‌شده است.

 

*** نگاه وزیر پیشنهادی صنعت به معدن

 

اسدالله کشاورز با اشاره به نگاه بنیادی رضا رحمانی به توسعه بخش معدن افزود:

توجه و تاکید بر اکتشافات عمیق در حوزه معدن ،برنامه اجرایی مهی در راستای عملیات‌ بنیادین و زیربنایی در حوزه معدن خواهد بود و گام مثبتی برای توسعه این بخش به شمار می رود.

مدیر کل دفتر امور اکتشاف وزارت صمت در ادامه با اشاره به اولویت تکمیل سامانه کاداستر در برنامه‌های ارائه شده وزیر پیشنهادی صنعت اضافه کرد:

کاداستر تیز سامانه‌ای برای مکانیزه کردن معادن و مجوزهای معدنی است که در صورت تکمیل این سامانه بسیاری از بروکراسی‌های اداری کاهش یافته وامور جاری مربوط به صدور مجوز نیز تا حد زیادی تسهیل خواهد شد.

کشاورز در ادامه اعتقاد به جوان‌گرایی را یکی دیگر از محورهای قابل توجه در برنامه وزیر پیشنهادی صنعت توصیف کرد و افزود:

تاکید بر جوان‌گرایی در برنامه‌های ایشان به خوبی دیده شده و با توجه به جوان بودن گرینه پیشنهادی وزارت صمت نسبت به سایر وزرا این برنامه قطعا اجرا خواهد شد.

 

 

مدیرکل دفتر امور اکتشاف وزارت صمت  در پایان اظهار امیدواری کرد: اجرای این سیاست تاثیرات مثبتی در بهبود وضعیت صنایع به ویژه معدنی خواهد داشت.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع