کد خبر:99441
پ
هیأت حل اختلاف
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خبر داد

تعیین تکلیف ۱۴ پرونده در هیأت حل اختلاف و داوری شهرک‌های صنعتی

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از برگزاری هیأت حل اختلاف و داوری و رسیدگی به ۱۴پرونده درشهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از برگزاری هیأت حل اختلاف و داوری و رسیدگی به ۱۴پرونده درشهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در حاشیه نشست هیأت حل اختلاف و داوری گفت:

در نشست‌های حل اختلاف و داوری به دنبال رفع مشکلات صاحبان صنایع هستیم تا بدون دغدغه‌ای به کار خود ادامه دهند و در این راستا از تمام ابلاغ‌های سازمان در موضوعات گوناگون واحدهای صنعتی و تولیدی استفاده می‌شود تا کمک بیشتری به واحدهای صنعتی و تولیدی شود.

 

*** تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فعال نمودن مطلوب اراضی غیرفعال در نشست هیأت حل اختلاف

 

وی در ادامه بیان کرد: در این نشست ۱۴ پرونده حقوقی با مساحتی بالغ بر ۷۲ هزار و ۸۰۰ متر مربع بررسی و رسیدگی شد.

مهدی زاده مقدم یادآور شد: شرکت شهرک‌های صنعتی بر اساس دستورالعمل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و در راستای انجام تعهدات طرف‌های قرارداد، پس از دو مرحله ارسال اخطاریه و تجدید وقت، نسبت به تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فعال نمودن مطلوب اراضی غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در نشست هیأت حل اختلاف و داوری اقدام می‌نماید.

مهدی زاده مقدم تصریح کرد: با سیاست‌های دولت تدبیر و امید و حمایت‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران همانند سال گذشته به استان‌ها ابلاغ شده تا برای حمایت واحدهای صنعتی و تولیدی تمام مشوق‌ها لحاظ و صنعتگران از آنها استفاده کنند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پایان این نشست مریم ابراهیمی «نماینده و داور اعزامی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران» خاطرنشان کرد: تمام مسائل واحدهای صنعتی در سال ۹۷ با توجه به تشکیل کارگروه‌های مختلف در سازمان به صورت مستمر انجام و به استان‌ها ابلاغ می‌شود تا اقدامات لازم و موارد مورد نیاز واحدها به طور دقیق انجام شود.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید