کد خبر:98868
پ
ایمیدرو

ایمیدرو تندیس برنز کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش را کسب کرد

ایمیدرو در اولین کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش با رویکرد توسعه، موفق به اخذ تندیس برنز این مراسم شد.

ایمیدرو در اولین کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش با رویکرد توسعه، موفق به اخذ تندیس برنز این مراسم شد.

 

*** کسب تندیس برنز مدیریت دانش توسط ایمیدرو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در اولین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش‌ با رویکرد توسعه KM4D  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تندیس برنز مدیریت دانش‌ ایمیدرو را به غلامرضا ملاطاهری مدیرآموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو اهدا کرد.

 

*** کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش‌ با رویکرد توسعه

 

انجمن مدیریت ایران با توجه به نقش مرجعیت علمی خود و جهت ترویج، اشاعه و توسعه کارکردهای مدیریت دانش، با همکاری انجمن مدیریت دانش اتریش جایزه مدیریت دانش را هم زمان با برگزاری کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش‌ با رویکرد توسعه (KM4D) برگزار کرد.

 این کنفرانس برای نخستین بار در ایران و با همکاری انجمن مدیریت ایران و انجمن مدیریت دانش‌ اتریش و شرکای بین المللی مدیریت دانش‌ در دانشگاه خاتم برگزار شد. در پایان نیز وزیر ارتباطات به برگزیدگان جایزه مدیریت دانش‌ تندیس اهدا کرد.

 

*** اهداف کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش

 

شناسایی سازمان‌های دانشی، ایجاد فضای ارتباطی میان سازمان‌های دانشی، تشویق سازمان های دانشی در راستای توسعه، ایجاد فضای هم افزایی در کشور در جهت رشد و توسعه اقتصادی و توسعه پایدار وهمچنین شناسایی مزیت‌های برتر سازمان‌ها و ایجاد پایگاه دانشی در کشور از جمله اهداف برگزاری این کنفرانس است.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در میان اعضای هیات علمی این کنفرانس اسامی اساتید بین المللی همچون آندریاس برندنر Andreas Brandner، رئیس انجمن مدیریت دانش اتریش، سارا کامینگsarah Cummings، رئیس انجمن مدیریت دانش‌ هلند و پاول کراس Pavel Kraus رئیس انجمن مدیریت دانش‌ سوئیس به چشم می‌خورد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

کلید مقابل را فعال کنید