کد خبر:97947
پ
ایدرو
رئیس هیئت عامل ایدرو :

صنایع استراتژیک در دوران تحریم‌ مشکلی نخواهند داشت

معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایدرو از نبود مشکل جدی در مورد صنایع استراتژیک با شروع تحریم‌ خبر داد.

معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایدرو از نبود مشکل جدی در مورد صنایع استراتژیک با شروع تحریم خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس هیئت عامل ایدرو در حاشیه هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت در جمع خبرنگاران با اشاره به تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران گفت: ما با تحریم‌ بیگانه نیستیم و اولین بار نیست که دچار تحریم شده‌ایم اما به طور قطع این توانمندی‌ها به ما در دوران تحریم کمک خواهد کرد.

 

*** آمادگی سران قوا برای مدیریت شرایط تحریم

 

وی افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط دولت و با تصمیمات بسیار خوبی که در شورای هماهنگی سران قوا انجام شده فکر نمی‌کنم مشکل جدی در مورد صنایع استراتژیک داشته باشیم.

معظمی همچنین گفت : با تصمیماتی که دولت در مورد واردات کالا اتخاذ کرده و محدودیتی که برای واردات حدود ۱۴۰۰ قلم کالا در نظر گرفته به طور قطع برای کالاهایی که در داخل کشور ساخته می‌شوند ،مشابه خارجی آن ها وارد کشور نخواهد شد.

رئیس هیئت عامل ایدرو ایدرو تصریح کرد: آنچه که در بازار در مورد کالاهای وارداتی که در داخل ساخته می‌شود دیده می‌شود مربوط به گذشته و ثبت سفارش‌های قبلی است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت امروز با حضور و مشارکت بیش از ۵۶۰ شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و ۱۱ کشور خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.این نمایشگاه بین‌المللی صنعت از ۲۱ تا ۲۴ مهرماه از ساعت ۹ الی ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنعت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 7 =

کلید مقابل را فعال کنید