کد خبر:97435
پ
روهام
در نمایشگاه بین‌المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته در یزد؛

گروه خودروسازی سایپا رهام را به نمایش گذاشت

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا در حاشیه نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته در یزد از محصول جدید این شرکت رونمایی کرد.

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا در حاشیه نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته در یزد از محصول جدید این شرکت رونمایی کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا در حاشیه نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته در یزد خبر داد:

گروه خودروسازی سایپا، محصولات جدیدی را در برنامه سبد عرضه‌ی خود دارد که در این باره امیدواریم بخشی از آنها را تا پایان سال آماده ارائه به بازار کنیم.

 

*** رهام محصول جدید گروه خودروسازی سایپا

 

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا به نمایش محصول جدید این گروه با عنوان روهام اشاره و در مورد زمان عرضه این خودرو به بازار نیز اظهار کرد:

با توجه به تحریم‌های ظالمانه‌ای که وجود دارد، تولید قطعات این محصول به ویژه گیربکس اتوماتیک آن با کندی، تولید و مشکلاتی مواجه شد که خوشبختانه در هفته‌های اخیر موفق به رفع این مانع شدیم و امیدواریم زودتر از آنچه که وعده داده بودیم، این محصول را روانه بازار عرضه کنیم.

 

*** تاثیر نرخ دلار بر قیمت محصولات

 

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به تاثیر کاهش نرخ دلار در قیمت محصولات این گروه خودروسازی، اظهار کرد: تابع سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و تصمیم انجمن حمایت از مصرف‌کننده در مورد اصلاح قیمت‌ محصولات با توجه به کاهش قیمت دلار هستیم.

محسن جهرودی درباره تاثیر افت نرخ دلار در کاهش قیمت محصولات این شرکت خودروسازی، اظهار کرد:

خودروسازی ابتدای فرایند نیست بلکه در انتهای فرایند است و متاسفانه حامل‌های تولید خودرو مانند آلومینیم، فولاد و مواد پتروشیمی افزایش چشمگیری داشته که قطعاً روی قیمت خودرو تاثیر گذاشته است.

 

*** گروه خودروسازی سایپا تابع سیاست‌های وزارت صنعت

 

مدیر گروه خودروسازی سایپا ادامه داد: با این حال تابع سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت هستیم و هرگاه انجمن حمایت از مصرف‌کننده، تصمیم به اصلاح قیمت‌ها بگیرد، نسبت به تغییر و اعلام قیمت‌های جدید محصولات اقدام خواهیم کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل گروه گروه خودروسازی سایپا در پایان اضافه کرد:

قطب‌های جدیدی از خودروسازی در دنیا در حال شکل‌گیری هستند که مذاکرات موفقی را با آنها داشته‌ایم و امیدواریم محصولات آنها را در آینده نه چندان دور داخل‌سازی و به مجموعه خودروهای داخل کشورمان اضافه کنیم.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + نه =

کلید مقابل را فعال کنید