کد خبر:97248
پ
خودرو داخلی
رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران خبر داد

کاهش قیمت ۲ تا ۴ میلیونی خودروهای داخلی

رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران با اشاره به ادامه روند کاهشی هفته گذشته قیمت‌ در بازار خودروهای داخلی از کاهش ارزش پراید ۱۳۱ به زیر ۳۰ میلیون تومان خبر داد.

رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران با اشاره به ادامه روند کاهشی هفته گذشته قیمت‌ در بازار خودروهای داخلی از کاهش ارزش پراید ۱۳۱ به زیر ۳۰ میلیون تومان خبر داد.

 

*** کاهش قیمت خودروهای داخلی در هفته جاری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران درباره قیمت خودروهای داخلی در بازار داخلی اظهار کرد:

امروز قیمت خودروهای داخلی بین ۲ تا ۴ میلیون تومان کاهش یافته است.

 

*** پراید به زیر ۳۰ میلیون رسید

 

موتمنی با بیان اینکه قیمت پراید ۱۳۱ از حدود ۳۱ میلیون تومان در روز گذشته به ۲۹ میلیون تومان رسیده است، خاطرنشان کرد:

قیمت پراید ۱۱۱ نیز از حدود ۳۵ میلیون تومان به ۳۴ میلیون تومان و قیمت پژو ۴۰۵ نیز از حدود ۵۱ میلیون تومان در روز گذشته به ۴۹ میلیون تومان رسیده است.

 

*** کاهش ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومانی خودروهای مونتاژ داخل

 

وی ادامه داد:‌ در یک هفته اخیر قیمت خودروهای مونتاژی تولید داخل همچون ۲۰۰۸ نیز به طور میانگین بین ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان کاهش یافته است.

 رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران افزود: دلیل کاهش قیمت خودرو در روز جاری، افزایش عرضه از سوی فروشندگان است.

پیش از این برخی افراد خودروها را خریداری و انبار کرده بودند تا با قیمت بالاتری بفروشند اما با افت اخیر نرخ ارز از کاهش بیشتر قیمت‌ها ترسیده و همه فروشنده شده‌اند.

 

*** تأثیرپذیری کاهش قیمت خودروهای داخلی از نرخ ارز

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران با بیان اینکه کاهش قیمت خودرو در روز جاری در حالی است که خریداری در بازار وجود ندارد، تصریح کرد:

در حال حاضر برخی فروشندگان در بازار خودرو در برابر کاهش قیمت‌ها مقاومت می‌کنند اما اگر روند کاهشی نرخ ارز ادامه داشته باشد باز هم شاهد کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو خواهیم بود.

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 7 =

کلید مقابل را فعال کنید