کد خبر:96624
پ
رایگانی
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی:

انباری با بیش از ۱۱۰ هزار حلقه لاستیک خودرو کشف شد

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از کشف یک انبار احتکار با بیش از ۱۱۰ هزار حلقه لاستیک خودرو سبک و سنگین در شورآباد کهریزک خبر داد.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از کشف یک انبار احتکار با بیش از ۱۱۰ هزار حلقه لاستیک خودرو سبک و سنگین در شورآباد کهریزک خبر داد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از کشف یک انبار احتکار با بیش از ۱۱۰ هزار حلقه لاستیک خودرو سبک و سنگین در شورآباد کهریزک خبر داد.

 

 

*** کشف انباری با بیش از ۱۱۰ هزار حلقه لاستیک خودرو

 

سیدیاسر رایگانی در خصوص انبار کشف شده لاستیک خودرو اظهار کرد: انبار مذکور در طرح مشترک تعزیرات حکومتی، اداره صنعت، معدن و تجارت، نماینده دادستان و نیروی انتظامی کشف شده است.

وی خاطرنشان کرد: از این ۱۱۰ هزار حلقه لاستیک خودرو کشف شده در انبار شورآباد کهریزک، بیش از ۹۱ هزار حلقه لاستیک مربوط به خودرو سبک و بقیه خودرو سنگین است.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی تصریح کرد: این واحد صنفی از فروش کالاها امتناع و اقدام به اختفا کرده بود که پس از رسیدگی به آن، عرضه کالاها در بازار صورت خواهد گرفت.رایگانی اظهار کرد: علاوه بر کشف این انبار از انبارهای دیگر نیز بازرسی انجام گرفت که مورد تخلفی مشاهده نشد.

وی تاکید کرد: برخورد قانونی و قاطع با محتکران و متخلفان در زمینه توزیع کالا به نفع مردم و بازار است تا بتوانند بدون دغدغه اجناس مورد نیاز خود را تهیه کنند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سخنگوی سازمان تعزیرات گفت: بازرسی از انبارهای شهرستان ری همچنان ادامه دارد و در صورت مشاهده هر گونه تخلفی، با مسببان و برهم زنندگان نظم بازار و عرضه محصولات برخورد قانونی خواهد شد.

 

*سیفی/۲۵۹۵۴۱۵۵۰۱

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید