کد خبر:96032
پ
حلقه لاستیک
رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی:

۳۲ هزار حلقه لاستیک در انبارهای سازمان اموال تملیکی موجود است

رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، با اشاره بر این‌که‌ هر از گاهی  قاچاق لاستیک کشف می‌شود، از توزیع ۳۲ هزار حلقه لاستیک سبک و سنگین در انبارهای سازمان خبر داد.

رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، با اشاره بر این‌که‌ هر از گاهی  قاچاق لاستیک کشف می‌شود، از توزیع ۳۲ هزار حلقه لاستیک سبک و سنگین در انبارهای سازمان خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،  رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، در خصوص توزیع ۳۲ هرار حلقه لاستیک سبک و سنگین موجود در انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی بین رانندگان، اظهار داشت:

لاستیک از جمله کالاهایی است که هر از گاهی به‌صورت قاچاق کشف می‌شود و در اختیار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی قرار می گیرد.

جمشید قسوریان جهرمی افزود: اخیراً با توجه به اعتراض کامیونداران و وضعیتی که در رابطه با تأمین نیازمندی‌های این قشر بویژه در زمینه لاستیک پیش آمد، مذاکراتی را با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برای حل این مشکل انجام دادیم.

 

*** توزیع۳۲ هزار حلقه لاستیک سبک و سنگین بین رانندگان

 

وی ادامه داد:

طبق ارزیابی‌هایی که انجام دادیم مشخص شد تعداد ۳۲ هزار حلقه لاستیک سبک و سنگین در انبارهای سازمان اموال تملیکی موجود است و طبق مذاکراتی که انجام شد، قرار شد این لاستیک ها بین رانندگان توزیع شود.

 

*** تحویل لاستیک‌ها از امروز با مدیریت توزیع سازمان راهداری

 

جهرمی گفت: نیمی از این لاستیک‌ها در هرمزگان قرار دارد که آماده تحویل است و نیمی دیگر در تهران است که دستگاه قضایی قول داده طی امروز، برای تحویل این لاستیک‌ها حکم‌ قضایی صادر کند.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان این‌که سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هزینه این لاستیک‌ها را به حساب خزانه واریز کرده است، اظهار داشت:

سازمان راهداری مدیریت توزیع را بر عهده دارد و با قیمت مناسب اقدام به‌توزیع خواهد کرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + هفده =

کلید مقابل را فعال کنید