کد خبر:95839
پ
مجتمع فولاد خراسان
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد

پیشرفت ۱۶ درصدی تولید گندله در مجتمع فولاد خراسان

مجتمع فولاد خراسان با پیشرفت ۱۶ درصدی در تولید گندله به عنوان ماده اولیه فولادسازی، گام جدی دیگری در دستیابی به ظرفیت اسمی این کارخانه برداشت.

مجتمع فولاد خراسان با پیشرفت ۱۶ درصدی در تولید گندله به عنوان ماده اولیه فولادسازی، گام جدی دیگری در دستیابی به ظرفیت اسمی این کارخانه برداشت.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان عنوان کرد:

همکاران واحد گندله سازی این شرکت با تولید ۹۴هزار و ۲۹ تن گندله در شهریور ماه، رکورد پیشین تولید این ماده اولیه فولادسازی را ۱۶ درصد ارتقا بخشیده و با تولید ۱۸هزار و ۸۸۵ تن بیش از بالاترین نصاب قبلی، گام جدی دیگری در دستیابی به ظرفیت اسمی این کارخانه برداشتند.

 

وی در ادامه تصریح کرد:

کارخانه گندله سازی این شرکت با ظرفیت ۲.۵ میلیون تن در اردیبهشت ماه امسال و با حضور رییس جمهور، به بهره‌برداری رسید و دستیابی به این رکورد و تداوم افزایش تولید در این چند ماه، نشان از تلفیق موفقیت آمیز تجارب راه اندازی طرح های توسعه پیشین و درایت و توانمندی نیروهای انسانی و تلاش بی وقفه تلاشگران عرصه تولید «کالای ایرانی» دارد.

هماهنگی در مدیریت، همدلی کارکنان و انسجام بخش های پشتیبانی، تامین، تولید، کیفیت و همه نیروهای صف و ستاد به عنوان مهم ترین دلایل توفیق این مجموعه و پایداری تولید است و از همدلی و تعهد همه همکاران در این راستا قدردانی می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان در پایان با بیان این‌که مجتمع فولاد خراسان به عنوان تنها قطب تولید فولاد که همه اجزای زنجیره تولید را در استان و حوزه جغرافیایی خود ایجاد کرده است، مجموعه‌ای بیش‌ از پیش پایدار است و هم‌چنین ابراز امیدواری کرد که با توجه خاص به شرایط کنونی بازار و اتخاذ سیاست‌گذاری‌های تولید و نیز تجارت در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی، در سال «حمایت از کالای ایرانی» تولیدکنندگان فولادی کشور، بتوانند سهم خود را در اشتغال، رونق تولید و حمایت از اقتصاد ملی به بهترین شکل ادا کند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید