کد خبر:95176
پ
کالاهای-اساسی
رییس سازمان صمت استان فارس:

کالاهای اساسی به اندازه یکسال نیاز مردم ذخیره‌سازی شده است

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس خبر از وفور ذخیره سازی کالاهای اساسی به منظور تامین نیاز یکسال مردم داد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس خبر از وفور ذخیره‌سازی کالاهای اساسی به منظور تامین نیاز یکسال مردم داد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس در اظهاراتی عنوان کرد: در چند روز گذشته برخی از خبر‌ها در فضای مجازی و برخی نشریات مبنی بر کمبود کالا‌های اساسی، موجب نگرانی در بین شهروندان شده بود،در حالی که تمامی انبار‌های مایحتاج مواد غذایی از کالا پر و ذخیره این کالا به میزان کافی انجام شده است.

 

*** عرضه کالاها با نرخ مصوب دولت

 

همتی افزود: کالاهای اساسی همچون شکر، برنج، روغن و حبوبات با ارز دولتی به وفور ذخیره‌سازی شده و حداقل تا یکسال نیاز مردم را تامین خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه شهروندان به هر میزان که بخواهند می‌توانند کالا دریافت کنند، اظهارداشت: کالا‌ها با نرخ مصوب دولت در بازار عرضه می‌شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: ۲۵ قلم کالاهای اساسی برای حداقل یکسال ذخیره سازی شده و روزانه به بازار مصرف ارسال می‌شود که علاوه بر تامین نیاز استان به دیگر استان‌های همجوار نیز ارسال می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رییس ستاد تنظیم بازار جهاد کشاورزی فارس نیز گفت: مرغ و گوشت قرمز در انبار‌های سازمان جهاد کشاورزی به میزان کافی ذخیره شده است و مردم نگران کمبود این کالا‌ها نباشند.وی افزود: با جوجه ریزی‌های انجام شده، تولید مرغ دراستان افزایش یافته و قیمت این محصول کاهش خواهد یافت.
رحیمی، در خصوص واردات گوشت قرمز هم گفت: این کار به میزان لازم انجام شده و برای یکسال آینده ذخیره سازی انجام شده است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 13 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول