کد خبر:95044
پ
محمدشریعتمداری

پیام تسلیت وزیر صنعت در خصوص حمله تروریستی اهواز

وزیر صنعت معدن و تجارت در پیامی شهادت مظلومانه تعدادی از هموطنان عزیز کشورمان در حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز را تسلیت گفت.

وزیر صنعت معدن و تجارت در پیامی شهادت مظلومانه تعدادی از هموطنان عزیز کشورمان در حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز را تسلیت گفت.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت معدن و تجارت در پیامی شهادت مظلومانه تعدادی از هموطنان عزیز کشورمان در حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز را تسلیت گفت.

 

 

*** پیام وزیر صنعت

 

 محمد شریعتمداری در متن این پیام ضمن عرض تبریک و تسلیت به خانواده‌های شهدای این حادثه تروریستی آورده است:

باز بوی خون از خاک اهواز آمد

باز خبر از رشادت سربازان وطن آمد

در روز  نمایش اقتدار ایران  پرده‌ای دیگر از مظلومیت  مردم  شهید پرور اهواز رقم خورد و رشادت آن  سرباز  خدوم، یاد رشادت‌های محمد  جهان‌آرا را زنده کرد. ⁧

بار دیگر مردم باغیرت و شجاع خوزستان عزیز هدف یک حمله تروریستی کور که منشا آن دلهای سیاه وطن فروشان، با سرکردگی معاندین و ایادی استکبار جهانی بود قرار گرفتند و در روزی که خاطره حمله صدامیان را به خاک کشور تداعی می‌کرد غلطیدن جمعی از هموطنان خود را در خون به نظاره نشستند.

بی شک اینگونه حوادث مردم ایران را در پیگیری آرمانهای خود مصمم‌تر می‌کند و مسئولین کشور با تاسی به خون جانباز ٧۵ درصد و محمدطاهای عزیز و دیگر جوانان حادثه که به فیض شهادت رسیدند، برای اقتدار کشور که این روزها از سوی استکبار بزرگ، امریکا و ارتجاع عرب به نشانه رفته است، تلاششان را دو چندان خواهند کرد و انتقام خون شهدای خود را خواهند گرفت.

شهادت ⁩ هموطنان عزیزمان در ⁧ حادثه تروریستی ⁩ اهواز را تبریک و تسلیت می‌گویم و از خداوند برای بازماندگان صبر مسئلت می‌نمایم.

 
 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول