کد خبر:94984
پ
احتکار برنج
معاون امور بازرسی و نظارت سازمان صمت هرمزگان:

توزیع ۷۰ کانتینر برنج احتکاری در استان هرمزگان

معاون امور بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در ششمین جلسه احتکار خبر از توزیع برنج کشف شده احتکاری، داد.  

معاون امور بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در ششمین جلسه احتکار خبر از توزیع برنج کشف شده احتکاری، داد.  

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،  معاون امور بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در این جلسه اظهار داشت: توزیع ۷۰ کانتینر برنج هندی که مدتی قبل توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف شد، مراحل پایانی اخذ رای را طی می‌کند.

 

*** انتقال برنج و برخی کالاهای اساسی به انبار منازل

 

پیروی منش افزود: توزیع این برنج در سطح استان بزودی انجام خواهد‌ شد.وی در ادامه از برخورد با انبارهای منازل مسکونی خبر داد.و گفت:گزارشاتی مبنی بر انتقال موجودی اقلام حساس و ضروری مثل برنج و… از انبارهای عمومی به انبار منازل مسکونی به سازمان واصل شده که مالکان باید سریعاً نسبت به ثبت کد شناسه این انبارها اقدام نمایند.معاون بازرسی و نظارت سازمان افزود: در صورت عدم ثبت انبار مذکور و احراز ماده ۴ قانون تعزیرات حکومتی (احتکار) با هماهنگی اداره کل تعزیرات حکومتی استان نسبت به اخذ نیابت قضایی اقدام و از منازل مسکونی و متروکه که مشکوک به احتکار کالا هستند، بازرسی خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون امور بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از گزارشات مردمی به عنوان یک منبع موثق در این زمینه یاد کرد و افزود: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک از انبارهای غیرمجاز در محلات و … به سامانه ۱۲۴ اطلاع دهند تا بازرسان سازمان و تعزیرات حکومتی در یک اقدام سریع آنان را کشف و ضبط نمایند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول