کد خبر:95161
پ
اصناف

اتاق اصناف ایران حمله تروریستی اهواز را محکوم کردند

اتاق اصناف ایران با صدور بیانیه‌ای ضمن همدردی با بازماندگان حمله تروریستی اهواز، این اقدام را شدیدا محکوم کردند.

اتاق اصناف ایران با صدور بیانیه‌ای ضمن همدردی با بازماندگان حمله تروریستی اهواز، این اقدام را شدیدا محکوم کردند.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پی حمله تروریستی عده‌ای ضدانقلاب کوردل در شهر استقامت و غیرت و پایمردی، اهواز، اتاق اصناف ایران با صدور بیانیه‌ای ضمن همدردی با بازماندگان، این اقدام را محکوم کرد.

 

 

*** بیانیه اتاق اصناف ایران 

 

 در بیانیه اتاق اصناف ایران آمده است: حمله تروریستی شنبه ۳۱ شهریورماه در جریان برگزاری رژه سان نیروهای نظامی کشور که منجر به شهادت و زخمی شدن عده‌ای از هموطنان عزیزمان شد، توسط اکثرا آزادیخوان جهان و احزاب کشور محکوم شده است.

تروریست‌های داعشی‌مسلک که به نام شریعت تیغ تیز بر چهره نورانی دین مبین اسلام می‌کشند و با گرفتن جان اکثر آزادیخواهان در جهان، خوی وحشی‌گری و سبعیت خود را به نمایش می‌گذارند، باید بدانند که با این حرکت‌های ایذایی و ددمنشانه نخواهند توانست جو ناامنی را در این منطقه و کشور با صلابت ایران حاکم کنند.

دست‌نشاندگان باید بدانند که تمامی ملت ایران یک دل و یک صدا، متحد در مقابل هر نیروی اهریمنی که بخواهد به این آب و خاک تعرض نماید چون صخره‌ای محکم و استوار خواهند ایستاد و در برابر تهدید آرامش و امنیت خود با احدی مماشات نخواهد کرد. اتاق اصناف ایران این اقدام سخیف تروریستی را بشدت محکوم کرده و این مصیبت را به خانواده معظم ‌شهدای این حوادث تسلیت می‌گوید و با آرزوی غفران و مغفرت واسعه الهی، علو درجات را برای جان‌باختگان و شفای عاجل را برای مجروحان عزیز مسألت می‌کند.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پایان این بیانیه آمده است: اتاق اصناف ایران خود لازم می‌داند از دلاوری‌های نیروهای انتظامی و امنیتی که جان برکف در صحنه حاضر شده و با هلاکت و دستگیری مهاجمان به این غائله پایان دادند، تشکر و قدردانی کنیم. امید است با اتخاذ تمهیدات لازم توسط مسوولان ذیربط، تلاش‌های مذبوحانه گروه‌های تروریستی با شکست مواجه شده و اجازه خودنمایی به دشمنان کشور عزیزمان ایران بار دیگر داده نشود.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول