کد خبر:94092
پ
محصولات پتروشیمی
رئیس امور هماهنگی و تنظیم بازار دفتر صنایع پایین دستی پتروشیمی گفت

محصولات پتروشیمی در تیررس نهادهای نظارتی

رئیس امور هماهنگی و تنظیم بازار دفتر صنایع پایین دستی پتروشیمی از برخورد قاطعانه نهادهای نظارتی با اخلالگران در بازار محصولات پتروشیمی خبر داد.

رئیس امور هماهنگی و تنظیم بازار دفتر صنایع پایین دستی پتروشیمی از برخورد قاطعانه نهادهای نظارتی با اخلالگران در بازار محصولات پتروشیمی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس امور هماهنگی و تنظیم بازار دفتر صنایع پایین دستی پتروشیمی با تاکید بر عرضه منظم محصولات پتروشیمی از سوی مجتمع‌های پتروشیمی بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده گفت: محصولات مورد نیاز صنایع پایین‌دستی پتروشیمی به‌ویژه در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی به‌طور کامل در حال تامین است .

 سیدروح‌الله وحیدکیانی اظهار داشت:  در این مورد با هماهنگی‌های انجام شده با نهادهای نظارتی با اخلاگران در بازار برخورد می‌شود.

وی افزود: در مجموع، عرضه محصولات مختلف پتروشیمی افزایش یافته است و محصولات پلاستیکی و نایلونی و ظروف یکبارمصرف همانند دیگر محصولات پایین‌دستی به دلیل ارزان بودن مواد اولیه برای برخی توجیه افزایش قیمت یا صادرات پیدا کرده است.

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس امور هماهنگی و تنظیم بازار دفتر صنایع پایین دستی پتروشیمی تصریح کرد: دلالی‌ها به دلیل نیاز بازار افزایش یافته است، اما سازمان تعزیرات حکومتی و دیگر نهادهای نظارتی با جدیت با هرگونه تخلف برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول