خبرنگار :
پ

مدیرعامل شرکت مدیریت صادرات نسل جنوب کارون در گفتگو با خبرگزاری صنایع + فیلم

مدیرعامل شرکت مدیریت صادرات نسل جنوب کارون در گفتگو با خبرگزاری صنایع از بسترسازی برای صادرات کالاهای ایرانی به عراق توسط شرکت‌های مدیریت صادرات خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، مدیرعامل شرکت مدیریت صادرات نسل جنوب کارون در گفتگو با خبرگزاری صنایع از بسترسازی برای صادرات کالاهای ایرانی به عراق توسط شرکت‌های مدیریت صادرات خبر داد.

 

*** شرکت‌های مدیریت صادرات

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، سید علی حسینی سخا با اشاره به اینکه حوزه فعالیت شرکت مدیریت صادرات بین‌المللی نسل جنوب کارون به صورت بازاریابی میدانی در کشور‌های عراق و عمان است، اظهار داشت: با توجه به اینکه صادر‌کنندگان ایرانی، صادرات خود را به عراق شروع کرده‌اند، شرکت‌های مدیریت صادرات مثل این شرکت، می‌توانند در این حوزه بسیار مفید واقع شوند و به صادرات کالاهای ایرانی کمک قابل توجهی داشته باشند.

 

*** فراهم کردن امکانات برای صادرات کالاهای ایرانی به عراق

 

 

مدیرعامل شرکت مدیریت صادرات نسل جنوب کارون در ادامه اظهار داشت:

می‌توانیم تولید‌کنندگان ایرانی را به صورت میدانی به کشور عراق ببریم تا آنها بتوانند به صورت مستقیم با بنکداران و شرکت‌های وارد کننده صحبت و محصولات خود را به نحوه احسن ارائه کنند.

 

* بسته بندی نامناسب کالاهای ایرانی

 

سید علی حسینی سخا در ادامه با اشاره به کالاهای ایرانی، گفت:
محصولات ایرانی با مشکل عدم کیفیت در بسته بندی مواجه هستند که ما در تلاش هستیم این مشکل را برای افزایش صادرات کالاهای ایرانی به عراق به طرق مختلف رفع کنیم.

 

* خبرگزاری صنایع می‌تواند به صادرات کالاهای ایرانی کمک کند

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت بین‌المللی نسل جنوب کارون در پایان با اشاره به خبرگزاری صنایع، گفت:

با توجه به اینکه امروزه دوره تبلیغات و رسانه است، خبرگزاری صنایع می‌تواند تاثیر خوبی در امر صادرات در کشور عراق داشته باشد، زیرا ما می‌توانیم محصولات خود را از طریق خبرگزاری اطلاع‌رسانی و تبلیغ کنیم.

در پایان از خبرگزاری صنایع به خاطر پوشش رسانه‌ای بایسته و شایسته از نمایشگاه صنایع کوچک تشکر می‌کنم و برای آنها آرزوی توفیق دارم.

 

 

در ادامه اظهارات سید علی حسینی سخا، مدیرعامل شرکت بین‌المللی نسل جنوب کارون در گفتگو با خبرگزاری صنایع را مشاهده نمایید:

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + سه =

کلید مقابل را فعال کنید