خبرنگار :
پ

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین در گفتگو با خبرگزاری صنایع + فیلم

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین در گفتگو با خبرگزاری صنایع از معافیت مالیاتی ۷ تا ۱۳ ساله شهرک‌های صنعتی خبر داد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری صنایع ایران، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین در گفتگو با خبرگزاری صنایع گفت: سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی در بحث زیر ساخت‌ها و حمایت از صنایع کوچک فعالیت می‌کند.

وی اضافه کرد: در شرایط سخت کنونی، که بحث بازگشت تحریم‌ها مطرح است باید با همدلی هر چه بیشتر از صنایع کشور خصوصا صنایع کوچک حمایت کنیم. 

حمیدرضا خوان‌پور در خصوص استان قزوین اعلام کرد: استان قزوین برنامه‌های خاص و ویژه‌ای برای سرمایه‌گذاران و صنعتگران که قصد فعالیت در شهرک‌های صنعتی را داشته باشد تدوین کرده است.

وی ادامه داد: کسانی که در شهرک‌های صنعتی استقرار یابند،  ۷ تا ۱۳ سال از معافیت مالیاتی برخوردار می‌شوند.

 

*** حقوق انتفاع در شهرک‌های صنعتی

 

خوان‌پور گفت: حقوق انتفاع در شهرک‌های صنعتی، ۳۰ درصد نقد و ۷۰ درصد اقساطی دریافت می‌گردد و در شهرک‌های کمتر توسعه یافته ۱۰ درصد نقد و ۹۰ درصد تقسیطی در بازپرداخت بلند مدت دریافت می‌گردد.

 مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین بیان کرد: در استان قزوین تمام زیر ساخت‌ها برای سرمایه‌گذاران و صنعتگران فراهم است.

همچنین بیش از ۹۲ درصد صنایع جز صنایع کوچک و متوسط محسوب می‌شوند.

با توجه به اینکه اولین شهرک صنعتی، کشور در استان قزوین شکل گرفت می‌توانیم از قزوین به عنوان قطب صنعتی کشور یاد کنیم.

 

*** شفاف‌سازی در حیطه صنایع

 

خوان‌پور در ادامه گفت: برای جذب سرمایه‌گذار در حیطه صنایع باید شفاف‌سازی در دستور کار قرار گیرد تا سرمایه‌گذار رغبت به سرمایه‌گذاری پیدا کند.

در این زمینه وجود یک خبرگزاری تخصصی و کار بلد می‌تواند بسیار موثر واقع شود.

خبرگزاری صنایع از خبرگزاری‌هایی است که کار خود را به تازگی شروع کرده است و باید از آن حمایت و تشکر کرد.

وی افزود: خبرگزاری صنایع باید حاوی اخبار خوب برای صنعتگران باشد.

باید به این خبرگزاری کمک کنیم و واحد‌های کارشناسی را به دل واحد‌های صنعتی بفرستیم و بازدید‌های میدانی صورت گیرد تا بتوان خروجی اثر بخشی را دست آوریم.

 

 

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین در پایان اشاره کرد: توصیه من به خبرگزاری‌ها خصوصا خبرگزاری صنایع این است که در تمامی استان‌ها و شهرک‌های صنعتی نمایندگی دایر کنند و به قشر تولید‌کننده و سرمایه گذار نزدیک شوند و در زمینه های لازم مانند تبلیغات و اطلاع رسانی به صنعت کشور کمک کنند.

 

در ادامه اظهارات خوان پور، مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین در گفتگو با خبرگزاری صنایع را مشاهده نمایید:

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید